Sin City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Къщата на Нат.
Клуб "24"              - Page 2 EmptyЧет Дек 13, 2012 10:23 pm by Jim West

» Търся си другарче за РП
Клуб "24"              - Page 2 EmptyЧет Авг 30, 2012 6:48 pm by Jim West

» Номинации за „Годишни награди за най-добър РПГ форум”
Клуб "24"              - Page 2 EmptyЧет Авг 30, 2012 12:30 pm by Мел Евънс

» Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.
Клуб "24"              - Page 2 EmptyВто Авг 28, 2012 9:46 am by Зоя.

» Рецепцията и хотелска стая №712
Клуб "24"              - Page 2 EmptyПон Авг 27, 2012 9:38 pm by Adriana Ambosa

» Новости.
Клуб "24"              - Page 2 EmptyПон Авг 27, 2012 2:21 pm by Dàniel Moro

» Приятели на форума.
Клуб "24"              - Page 2 EmptyПон Авг 27, 2012 2:17 pm by Dàniel Moro

» Апартамента на Виктор
Клуб "24"              - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2012 9:38 pm by Allison<3

» Hi, this is Zoe's phone... if you're Daniel... Screw you, if you are not, leave a massage
Клуб "24"              - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2012 9:16 pm by Зоя.

Екип
Администратор: Клуб "24"              - Page 2 EMcDm
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Affiliates
free forum

Top posters
Dàniel Moro (248)
Клуб "24"              - Page 2 Vote_rcapКлуб "24"              - Page 2 Voting_barКлуб "24"              - Page 2 Vote_rcap 
Magic Mike (86)
Клуб "24"              - Page 2 Vote_rcapКлуб "24"              - Page 2 Voting_barКлуб "24"              - Page 2 Vote_rcap 
Natallia (82)
Клуб "24"              - Page 2 Vote_rcapКлуб "24"              - Page 2 Voting_barКлуб "24"              - Page 2 Vote_rcap 
Jim West (81)
Клуб "24"              - Page 2 Vote_rcapКлуб "24"              - Page 2 Voting_barКлуб "24"              - Page 2 Vote_rcap 
Виктор Кревйър (71)
Клуб "24"              - Page 2 Vote_rcapКлуб "24"              - Page 2 Voting_barКлуб "24"              - Page 2 Vote_rcap 
Adriana Ambosa (37)
Клуб "24"              - Page 2 Vote_rcapКлуб "24"              - Page 2 Voting_barКлуб "24"              - Page 2 Vote_rcap 
Зоя. (23)
Клуб "24"              - Page 2 Vote_rcapКлуб "24"              - Page 2 Voting_barКлуб "24"              - Page 2 Vote_rcap 
Allison<3 (16)
Клуб "24"              - Page 2 Vote_rcapКлуб "24"              - Page 2 Voting_barКлуб "24"              - Page 2 Vote_rcap 
Rouz McQueen. (9)
Клуб "24"              - Page 2 Vote_rcapКлуб "24"              - Page 2 Voting_barКлуб "24"              - Page 2 Vote_rcap 
Elliеnor James di Toledo. (6)
Клуб "24"              - Page 2 Vote_rcapКлуб "24"              - Page 2 Voting_barКлуб "24"              - Page 2 Vote_rcap 

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 34, на Чет Фев 01, 2024 9:38 pm

Клуб "24"

3 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Съб Авг 25, 2012 12:04 pm

Размерът на достойнстовото му беше невероятен. Може би по-често трябваше да правя секс с негри. Признавам, че болеше адски в началото, но болката беше примесена се едно голямо удоволствие.
Първият оргазъм ме заля и цялата се разтперих и дори извиках името му. Господи никои мъж до сега не ме докарвла до накова удоволствие. Никои! И о, да заслужаваше си още една свирка. Даже може би две. Ако ме доведе до втори оргазъм. Хванах го заризата и се наведох леко към него, но при поредният тласък не можах да кажа нищо и за това само изстенах...
- Ако ме доведеш и до още няколко оргазма... Може и за втора свирка да помисля.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Съб Авг 25, 2012 1:57 pm

Усетих, че я накарах да свърши.. не само я накарах да свърши, но и да желае още. Знаех, че съм способен на това. Имах много опит с жените и сега щях да я накарам да изпита и други удоволствия. Ръцете ми стиснаха гърдите й, като започнаха да ги мачкат, а аз забързах движенията си и навлизах рязко в нея, като го натиквах целия. Знаех, че това ще и хареса, но и знаех нещо друго. Доближих се до ушето й и й казах:
-Не искам само свирка.. искам да го поемеш целия, докато не усетиш спермата ми да се стича в устата ти.. - след тези думи се усмихна и дръпна роклята й надолу. Гърдите й се показаха от там и той забеляза, че тя е без сутиен, което му даде правото не само да ги стисне наголу, но и да се заиграе със зърната й. Стисна ги, като те се издуха в шепите му се надяваше това да и хареса още повече.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Съб Авг 25, 2012 4:43 pm

Охо той ама хич не си поплюваше във желанията. И си беше доста алчен и перверзен. Вече почвах да го харесвам. Приличах ме си.
Той дръпна роклята ми надолу и почна да мачка гърдите ми, нещо което още повече ми хареса. Повечето ми стенания вече се бяха превърнали във викове. А и той беше забързал тласъците си това ми докара още малко болка, но удоволствието беше в много по-голяма степен и компенсираше. А и вече почвах да свиквам.
Наведох се към него и бавно облизах устните му. Захапах и долната му устна не много мило и почти веднага езикът ми проникна в устата му се заигра с неговият.
- Нямам търпение да усетя вкусът ти - казах съблазнително... Извих гърб от удоволствие кога поредният оргазъм ме заля и прехапах устни, защото едва се сдържах да не изкращя от удоволствие.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Съб Авг 25, 2012 9:58 pm

Бавно го извадих от нея и я спуснах бавно надолу, като тя стъпи на краката си. Погалих я с пръсти отдолу и й казах:
-Ще го усетиш.. и дори ще ти дойде в повече.. - исках да я накарам да и дойде в повече, за това й казах:
-Свършвам много.. ще преглътнеш ли всичко? - усмихнах се доволно и тя усети как ръцете ми погалиха дупето й:
-А след като изпълниш задачата си.. долу.. ти обещавам, че ще те чукам толкова яко, че няма да можеш да мислиш.. ще накарам колената ти да омекнат и да ме молиш за още.. - езика ми премина по вратът й и след като я загледах в очите допълних:
-Признай си.. искаш още.. и искаш следващия път като ме срещнеш не да ме убиеш.. а да ти дам отново това.. - след като казах това отърках главата на пениса си в нея и попитах:
-Е? Как ме желаеш? Къде искаш да ти го натикам целия или сама ще продължиш сега? - и я загледах любопитно.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Съб Авг 25, 2012 10:16 pm

Харесваше ми как го прави и размерът му, но според мен хабеше много време в приказки. Извъртях го, така че той да е към стената и го притиснах там. Плъзнах езикът си по вратът ми прошепнах в ухото му.
- Въсщност мисля, че говориш прекалено много - разкъсах ризата и му и по земята се посипаха бели копчета.
Спуснах устините си надолу по гърдите му като бавно близнах и двете му зърна. След това оставих влажна диря на долу до долната част на коремът му.
Повторих движенията си от първата свирка. Прокарах език от основота на члена му и нагоре по цялата му дължина като засмуках главичката му и после го поех цилият докато не изпълни устата ми и гърлото ми. Почнах да го облизвам щателно и да го смуча, да го поемам целият... направо си го кажете, че го използвайх като близалка.
Забързах движенията , като и ръцете ми бяха в играта. След малко усетих солената течност в устата си и го поех целият докато той не свърши напълно.
Изправих се бавно като остивих влажна следа по корема и гърдите му.
- Та какво казваше за якото чукане - прошепнах и засмях като видях колко беше ... удлевотворен ... меко казано.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Съб Авг 25, 2012 10:23 pm

След като падна на колене и започна да се занимава с пениса ми този път се справяше по-добре. Усещах езика й и усните й по цялата му дължина. Накрая тя го пое целия и усетих как свърших. Беше.. задоволяващо, но не.. толкова колкото си мислех. Вярно.. белите жени не можеха да свикнат с големината толкова бързо. Усмихнах се и я погалих по бузата, като и казах:
-Ами.. мислех си за това.. - хванах и ръцете, на които се намираха белезници и ги откопчах, като ги закопчах за една дръжка, която беше много ниско и така тя стоеше в надупена поза. Точно така ми трябваше. Изчезнах някъде зад нея и тя не можеше да ме види, но когато попита там ли съм усети как ръцете ми разтвориха бузките на дупето й и на един път го натиках целия отзаде й. Знаех, че това ще е болезнено и не знам дали беше правила анален секс, но ако и беше за първи път нямаше да е само удоволствие, но и да я накарам да усети голяма болка. Знаех, че това ще я изненада и колената й ще омекнат, но след това.. не само щеше сама да ме желае.. бях напълно сигурен.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Съб Авг 25, 2012 10:36 pm

Той ме обърна и заключи ръцете ми на по-ниско ниво и се наложи да се наведа. Ох анален секс. Правила съм го и всеки път беше... не задоволително.
Той изчезна из зад мен и доста се позаби докато го вкара. Изпсувах доста цветисто на глас... този път беше от болка.
Той почна да се движи бързо и рязко навлизаше и излизаше. Може би трябваше да го предупредя, че аналният секс хич не ми беше по вкусът. Но все пак реших да го оставя да се покефи малко.
Слад малко болката беше по изместа от удоволствието, но все пак още си болеше доста.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Съб Авг 25, 2012 10:50 pm

Вкарвах го доста навътре, но не и докрай, като накрая не реших да я изненадам. Натиснах се надолу и тя го пое целия. Щом чух как изпъшка от полка рязко го извадих. Да.. имах възможност да го натикам и в другата й дупка и това направих. Поредната изненада. Тя усети как целия ми навлиза в нея, но този път щеше да изпита удоволствие. Знаех го. Защото това щеше да я накара да се разтопи. Наведох се леко и я дръпнах за косата, така че да се доближи и я целунах, като езика ми премина по устните й и след това доближих устни до ушето й. Усмихнах се доволно и й казах:
-Кажи ми.. колко го искаш.. кажи ми как го искаш.. кажи ми.. къде го искаш и.. тази вечер ще бъде твой.. - ръката ми се вдигна и я плясна по дупето, за да усети че съм там и да я накарам да ме желае още повече..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Съб Авг 25, 2012 11:15 pm

Мисля ,че разбра, че не го харесвам анално, защото пак го вкара от пред, въпреки че още беше от зад. Хвана ме за косата и ме издърпа леко на горе и ме целуна и после прошепна в ухото ми.
-Кажи ми.. колко го искаш.. кажи ми как го искаш.. кажи ми.. къде го искаш и.. тази вечер ще бъде твой - после ме плясна по дупето.
Е това не беше труден въпрос... въпроси... Обърнах се и аз на свой ред го целунах и казах.
- Отпред... бързо... и целият - на лицето ми се разля една перверзна усмивка и зачаках да видя какво ще направи.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Съб Авг 25, 2012 11:19 pm

Наведох се напред, като тя усети как ръцете ми разкопчават белезниците й и така и позволих да се изправи, но.. не го направих. Просто хванах краката й и я завъртях така, че да е лице в лице с мен и след секунда тя усети как гърба й докосна студената земя, а моето тяло се излегна върху нейното и пениса ми навлезе докрай в нея. Целунах я и без да искам покана много бързо и грубо се задвижих над нея. Исках да я накарам да свърши още няколко пъти и да не може да си поеме въздух. Езичето ми се заигра с нейното в поредната целувка, а ръцете ми отново мачкаха гърдите й. Надявах се това да и хареса, защото след това.. и аз щях да искам нещо.. Щях да поискам и тя да се потруди малко.. Може би да е отгоре, защото до сега.. бях свършил единствено и само от свирките й, а аз исках и малко повече..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Съб Авг 25, 2012 11:42 pm

Той се наведе откопча белезниците ми. Обърнах се, но бързо се озваха на земята с него отгоре ми и Уест рязко навлезе в мен. Вече почнах да свиквам с дължината и този път удоволствието беше в по-голяма степен.
Той се раздвижи бързо и първият оргазъм дойде почти мигновенно. Ноктите ми се забиха в гърбът му и едно дълго и продължително стенание се откъсна от устните ми!
Разкрачих се още, за да може да навлиза още по-дълбоко. Едната ми ръка се премести на дупето му и го стиснах силно.
- Даааа ... - простенах и тазът ми почна да се движи в такт с неговия.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Съб Авг 25, 2012 11:54 pm

Движех се бързо и навлизах грубо, но усещах, че това не беше достатъчно. Исках още.. исках да я накарам да не може да каже името ми.. или нейното. Погледнах я в очите и докато продължавах да се движа и казах:
-Крещи го.. крещи името ми.. - след като казах това тя усети как леко се изправих и се изтласквах по-бързо напред и така навлизах по-бързо. Ръцете ми стиснаха гърдите й, като те се избуха като балони между пръстите ми и започнах да ги мачка, но имах нужда да я целуна и за това отново се наведох. Устните ми се сляха с нейните, а езичетата ни се заиграха, но това не беше за дълго, защото тя имаше нужда от простанство, за да стене. Пръстите ми се спуснаха надолу и тя го усети. Докато телата ни се сливаха започнах да галя клитора й с пръсти и това не само щеше да я доведе до оргазъм, но щеше да го направи много по-бързо.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Нед Авг 26, 2012 6:45 pm

Той почна да масажира клиторът ми, а единственото което аз можех да направя е да стена и да се превивам от удоволствие.
Тазът ми се движеше в такт с неговият и всеки път когато той се движеше в мен, аз всеки път усещах оргазъм все по-близо и по-близо...
- Джииим... да... - усещах как оргъзмът наближава... още само няколко тлъсака и... - ДЖИМ! О, БОЖЕ ДААА! - оразмът беше уникален заля ме като вълна в която едва не се удавих.
Едва си поемах дъх, а той още не спираше. А и аз не исках да спира. Това, което превеше с мен беше страхотно.
- Не спирай! Моля те... още.
- ръката ми притисна неговата тази която беше на клиторът ми.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Нед Авг 26, 2012 6:52 pm

Движех се бързо и грубо. Ръката ми галеше клитора й, като тя усети как продължих да се движа. Не спирах, а ръката ми се задвижваше по-бързо и по-бързо. Галех я много бързо, като знаех че ще й докарам следващия оргазъм скоро. Целунах я страстно, като езичето ми се заигра с нейното, но след секунда устните ми се отделиха от нейните и й казах:
-Добре... няма да спирам, но.. - след като я притиснах към земята и тя усети как навлязох рязко в нея аз попитах:
-А ти какво ще ми дадеш? Как ще ме изненадаш.. - след като попитах това тя усети другата ми ръка. Свободната, която стисна гърдата й и нежно започна да се движи, като я масажираше. Започнах да преминавам с пръстчета по зърната й. Исках да я накарам да ме желае още повече.. да не може без мен. Езичето ми се плъзна по вратлето й и след малко го засмуках, като оставих смучка и чаках да чуя тя какво ще ми предложи.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Нед Авг 26, 2012 7:10 pm

Ооо аз много неща можех да му дам. Но тук нямах много функции... Ех ако бях ме унас щеше да е друга приказка.
Той мачкаше гърдите ми и продължаваше да масажира клиторът ми. Точно преди да свърша ни обърнах и аз се оказах от горе. Усмихнах му се палаво. За движих се бавно и мъчително... Нямаше да го оставя да свърши толкова бързо.
Наведох се напраде и езикът ми погали устните му и леко забързах темпото. Ръката ми се плъзна по гърдите и коремът му и леко стиснах едното му зърно. Езикът ми остави влажна диря по вратът му и забързах още. Истенах леко и чух как дишането му се забърза. Усетих как набъбва в мен и скоро ще свърши. Забих нокти в гърдите му усетих как вече беше към края и... изваднъж забавих рязко темпото и той издиша тежко, но ме погледна объркано.
- О, миличък нали не си мислеше, че ще те оставя толкова бързо да свършиш - засмях се леко и го погалих по лицето. Наведох се и езикът ми се за игра с неговият - Трябва първо да се помолиш като хора - казах през целувките и докато се движех над него.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Нед Авг 26, 2012 7:17 pm

Усети как се завъртяхме и след секунда тя беше върху мен, но това не беше всичко. Тя се движеше. Забързваше и забавяше, като ме караше почти да свършва, но спираше. Погледнах я в очите и й казах:
-Добре.. измъчвай ме.. играй си с мен и не ми позволявай да свърша.. искам да ме измъчеш и сам да си пожелая.. сам да си го поискам.. - след тези думи я погалих, като тя усети как стиснах дупето й и допълних:
-А след това... аз ще те накарам да свършиш, като отново използвам само езичето си.. като те накарам да го усетиш как те гали нежно по клитора ти и оставя влажна следа - след тези думи я шляпнах по дупето и попитах:
-Е? Ще се справиш ли? Ще ме измъчиш ли? - и я загледах любопитно, като и помогнах:
-Може да използваш.. нещо, с което да завържеш.. пениса ми и.. да ме измъчиш.. - и я целунах, като не знаех дали тази идея ще и хареса.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Нед Авг 26, 2012 8:02 pm

Усмихнах му се палаво и се наведох за една бавна и дълга целувка докато се движех бавно над него. Хич не ми пукаше дали ще свърши или не важното беше аз да си изкарам кефа. И в момента правеше нещата по - трудни за него.
Опипах с пръстите си около нас за да намеря белезниците и като ги напипах вдигнах ръцете му над главата и ги заключих за една стълба вкопана в земята. Изправих се и забързвах движенията си и стенех докато оргазмът не ме заля и не ме накар да се разтреперам цялата.
Продължих в същотото темпо и докато той не беше на ръба. И тогава пак рязко забавих. Той отново се беше задъхал и ми харесваше да го виждам такъв.
Прокарах език по вратът му и прошепнах.
- Скъпи хич не ми пука дали, ще свършиш важното е аз да си направя кефа - изсмях се злобно и отново забързах тласъците си.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Нед Авг 26, 2012 8:20 pm

Докато стоях така усетих как ръцете ми бяха закопчани. Усмихнах се и усещах как тя само ме дразни, защото така само тя щяла да си направи кефа. Погледнах я и й казах:
-Така ли? Значи не искаш да ми направиш кефа на мен? - след тези думи Джим я погледна в очите и й каза:
-Накарай ме да свърша.. усети топлата ми сперма в тялото си.. усети как те изпълва - след тези думи се усмихна и допълни:
-А след това я оближи от пениса ми.. или те е страх, че няма да успееш? - и я погледнах предизвикателно.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Нед Авг 26, 2012 8:50 pm

Ръката ми се спусна и го хвана за вратът и го стиснах не много силно. С една си ръка се подпрях на земята и се наведох много ниско към него.
- Предизвикваш ли ме Уест? - попитах заплашително. - Не чух! - казах по-високо и го стинах по-силно.
- Да - каза той с трудност. Усмихнах му се и го погледнах в очите. Той искаше да ме провокира. И това се получаваше донякъде.
Изправих се и почнах да се и движа бавно, но след млако забързах. Пред усещах как бях на ръба и исках още.
Когато порединят оргазъм ме заля. Не знаех кой поред, но беше като за пръв път. Но вместо отново да забавя. Продължих със забързаните си тлъсъци. Усещах го. Как беше набъбнал и как му трябваше само още няколко тласъка.
Подпрях се на гърдите на Джим, когато го усетих как ме изпълни и чух стенанията му. Знаех че оргазмът му е доста мощен в предвид това колко време го задържаше, а заедно с него свърших и аз.
Течноста която се стече в мен беше топла, гъста и солена, вече се бях убедила в това.
Направих още няколко тласъка и спрях. Бях задъхана и изморена.
Накрая го погледнах предизвикателно. Спуснах се надолу докато не стигнах до нивото на пенисът му. Бавно и старателно го облизах като го изчистих от солена и лепкава течност.
Изправих се и набързо оправих роклята си и се огледах за прашките, но не ги видях намръщих се, но не казах нищо. Обърнах се към Джим които още беше задъхан. Взех ключът за белезниците. Зачудих се дали да го отключа или да го оставя така.
Погледнах го и той ме гледаше любопитно. Накрая реших да направя компромис. Сложих ключа в устата си и се наведох да го целуна. Езикът ми за последно се заигра с неговият. Рязко прекъснах цалувката и се изправих. Обърнах се и тръгнах към паркинга.
- Чао Уест
- провикнах се след няколко крачки. Бях оставила ключа в устата му така че скоро щеше да се оправи.
Стигнах на паркинга и бързо се огледах. Като за ирония колите ни бяха паркирани една за друга.
Приближих се бързо и сложих не за белязано проследяващо устройство от вътрешната страна на едната джанта. После влезнах в моята кола.
Взех едно шише вода и се разрових в джабката докато не намерх хапчетата. Набързо го глътнах. Беше хапче против бебе. Нямаше да забременявам толкова млада!
Подкарах колата и бързо се слях с движениета като за последно мернах как Джим изилазаше от уличката. Е вече съвеста ми беше чиста... чакай аз нямах такава.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              - Page 2 Empty Re: Клуб "24"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите