Sin City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Къщата на Нат.
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. EmptyЧет Дек 13, 2012 10:23 pm by Jim West

» Търся си другарче за РП
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. EmptyЧет Авг 30, 2012 6:48 pm by Jim West

» Номинации за „Годишни награди за най-добър РПГ форум”
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. EmptyЧет Авг 30, 2012 12:30 pm by Мел Евънс

» Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. EmptyВто Авг 28, 2012 9:46 am by Зоя.

» Рецепцията и хотелска стая №712
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. EmptyПон Авг 27, 2012 9:38 pm by Adriana Ambosa

» Новости.
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. EmptyПон Авг 27, 2012 2:21 pm by Dàniel Moro

» Приятели на форума.
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. EmptyПон Авг 27, 2012 2:17 pm by Dàniel Moro

» Апартамента на Виктор
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. EmptyНед Авг 26, 2012 9:38 pm by Allison<3

» Hi, this is Zoe's phone... if you're Daniel... Screw you, if you are not, leave a massage
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. EmptyНед Авг 26, 2012 9:16 pm by Зоя.

Екип
Администратор: Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. EMcDm
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Affiliates
free forum

Top posters
Dàniel Moro (248)
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcapПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Voting_barПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcap 
Magic Mike (86)
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcapПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Voting_barПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcap 
Natallia (82)
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcapПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Voting_barПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcap 
Jim West (81)
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcapПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Voting_barПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcap 
Виктор Кревйър (71)
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcapПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Voting_barПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcap 
Adriana Ambosa (37)
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcapПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Voting_barПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcap 
Зоя. (23)
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcapПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Voting_barПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcap 
Allison<3 (16)
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcapПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Voting_barПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcap 
Rouz McQueen. (9)
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcapПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Voting_barПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcap 
Elliеnor James di Toledo. (6)
Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcapПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Voting_barПреди около година, някъде в собствеността на Даниел. Vote_rcap 

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 34, на Чет Фев 01, 2024 9:38 pm

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

2 posters

Go down

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Empty Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

Писане by Зоя. Пон Авг 20, 2012 5:28 pm

-Остави ме!- разпищя се Зоя.
Белите й дробове вече изнемогваха да си поемат достатъчно въздух, за да може тя да крещи с цяло гърло. А и самото й гърло бе пресъхнало и гласът й бе пресипнал. Не звучеше по най- приятния начин, но достатъчно дразнещ, че да накара големите горили, които я придържаха от двете страни, да отпуснат тялото й на земята. Или пък може би просто бяха достигнали своята крайна цел. Стисна зъби, когато коленете й опряха болезнено в, иначе мекия, килим. усещаше как полепналите по кожата й камъчета се забиваха все по- навътре в плътта, когато цялата тежест на тялото й, падна върху краката. Косата й, паднала от стегнатата конска опашка, бе разрошена, стърчаща във всевъзможни, произволни страни и подсказваща големия бунт, който бе спретнала прекрасната им собственичка. Очите й изглеждаха красиви, но освирепели, готови да убият всеки, изпречил се на пътя им. Погледа й се беше забил за мъничко в разранените и посинени ръце.
В следващия миг вече се обръщаше, изплюваща се на обувката на един от похитителите й. Липса на възпитание, би заключил някой страничен наблюдател, но пък, Зоя не криеше, че не е никак изтънчена дама. Изруга на някакъв славянски език, който си оставаше неразбираем за огромните мъже и се отдръпна отбранително назад, когато този с наплютата обувка се опита да й посегне.
-САМО ДА НЕ МЕ ПИПАШ! Ще ти счупя проклетите пръсчета!
Зоя.
Зоя.
Left hand of the Boss
Left hand of the Boss

Брой мнения : 23
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Empty Re: Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

Писане by Dàniel Moro Пон Авг 20, 2012 6:57 pm

Намирах се в кабинета си, седнал върху въртящия черен стол, покрит с кожа. Единия ми крак бе върху другия, подпиращ се на коляното му, ръцете ми седяха върху дървената повърхност на бюрото, а пръстите ми бяха вплетени един в друг. Погледът ми бе празен, а изражението ми ледено. В съзнанието ми се прожектираха сцени от миналото - убийството на родителите ми, болницата, тренировките в Отдела.. гневът караше тялото ми да гори. Смръщих се, а в следващия момент на вратата се почука.
- Влез.
Казах с твърд глас, очакващ да видя кой ме безпокоеше. Вратата се отвори, пред мен застана едър мъж с оръжие в ръка.
- Господин Моро, простете, че ви притеснявам, но имаме проблем. Някаква луда девойка се опита да проникне в къщата ви.
Повдигнах ръка, правейки му знак да замълчи. Беше ми достатъчно. Надигнах се от удобния стол и излязох от стаята. Слязох по стълбите и не след дълго се озовах в големия хол, където се намираха петтима мъже, заедно с момичето. Единия охранител, Мигел, тъкмо й посягаше, когато влязох. Последваха и думите й, които ме накараха да се подсмихна.
- Достатъчно момчета! Няма нужда от насилие.
Тъкмо когато Мигел щеше да каже нещо, за да ми противоречи, показалецът ми се оказа пред устните му, показвайки му да замълчи. Приближих се към момичето и приклекнах пред нея.
- Как е името ти? Дошла си, за да ме убиеш ли? За кого работиш?
Изстрелях въпросите си един след друг, а очите ми се впиха в нейните. Имаше нещо диво, неконтролируемо в тях, което страшно ми харесваше. Погледът ми зашари по тялото й, оглеждайки я добре. Забелязах джобното ножче да се подава от ботуша й и с едно бързо движение се озова в ръката ми.
- Мисля, че няма да имаш нужда от това, скъпа.
Подсмихнах се доволно, пускайки ножа в джоба на сакото си, след което ръката ми улови лицето й. Пръстите ми се спуснаха по скулата й, а от устните ми се отдели тихо доволно ръмжене.
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Empty Re: Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

Писане by Зоя. Пон Авг 20, 2012 9:22 pm

Недоволния, подигравателен направо, поглед се впери в неговия. Ама той съвсем сериозно ли смяташе да я пита такива неща? Това си беше съвсем отключващо всяка иронична частица от тялото й, всяка фибра, която искаше да му забие едно круше и да му отнесе всичките пломби в устата, а ако нямаше такива, но със сигурност щеше да се погрижи да започне да се нуждае от изкуствени зъби. Така я дразнеше гадното му отношение. Оценяваше я сякаш беше стока, а не човешко същество. Но, разбира се, това правеха всички тук нали... света им беше толкова греховен и мръсен, че не можеха да се отърват дори от тези си погледи, които разпръскваха такова богато самодоволство... точно като за едно от дясно, последвано от ритник в слабините.
Изправи се на колене, изравнявайки лицето си с неговото, но го отдръпна от голямата му лапа. Не пропусна да изрази недоволството си от оценяващото му действие. Как не го беше срам? Поне за нея нямаше абсолютно нищо прилично в това, което Даниел направи с нея.
-Името ми е Венец и работя за Феята на зъбките.- заяде се съвсем открито Зоя.- Май някой не е ходил скоро на профилактичния си преглед при зъболекар щом му пращат убийци.
Нито потвърждаваше, че е смятала да го убива, нито отричаше. Не беше убийца, нито наемница. Нито пък някога беше смятала да го убива, но да го изнудва... богове, от това се изкарваха много добри пари и не й се искаше да изпуска шанса, но уви... онези големи горили, които сигурно си и бяха с космати ръчички като на примати, прекъснаха прекрасния й план.
Зоя.
Зоя.
Left hand of the Boss
Left hand of the Boss

Брой мнения : 23
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Empty Re: Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

Писане by Dàniel Moro Пон Авг 20, 2012 11:40 pm

Определено това момиче страшно много ми допадаше. Личеше си от километри, че има характер. В очите й пламтяха буйни пламъчета, предсказващи колко необуздана, страстна и непокорна може да бъде.
АУЧ! Ето това беше удър под кръста, който не очаквах от тъмнокосата госпожичка. Неусетно се бях озовал на колене пред нея, слушайки поредните й хапливи думи. Чудех се защо не я удрях както бих направил с всеки друг на нейно място? Погледнах я недоволно, свивайки злобно очи и отново се изправих на крака.
- Господа.. свободни сте. Оттук поемам аз.
Казах с равен глас, продължавайки да я гледам, но вече с типичното си нехайно изражение. Приближих се към нея, а ръката ми се заплете в косата й, придърпвайки грубо лицето й към мен. Наведох се съвсем леко, за да я погледна в очите и отново заговорих.
- Слушай кучко.. нямам време да игрички. Защо си тук?
Стиснах я още по-силно, а болката, която изпитваше се изписа на лицето й. Рязко я пуснах, а тялото й се дръпна назад. Седнах на канапето на няколко крачки от нея и повдигнах вежди, очаквайки отговора й. Не ми се искаше да я убивам. Беше твърде дива, за да се лиша от присъствието й. Може би няколко правилни обеждения щяха да я накарат да проговори.
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Empty Re: Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

Писане by Зоя. Вто Авг 21, 2012 7:52 am

-Ядосвам ли те?- попита тя повече от усмихната, докато потъркваше скалпа си, които определено болеше от непристойно грубите му действия, с които посрещна заядката й.
В крайна сметка... сама си беше виновна, но Даниел Моро беше още по- виновен, че тя е тук. Да не й е давал повод да търси своята прехрана в разплатата с неговите тайни. Но това нямаше намерение да му го казва, макар подсъзнателно направо да изгаряше от желание да му натрие носа и да го накара да замълчи. Не го мразеше, просто не го обичаше и не подкрепяше действията му. Ала... какво може да се очаква от дива и не особено възпитана "дама" като нея. Не можеше да понесе, че някой се опитваше да доминира върху свободолюбивия й дух, както се беше случвало в клетото й, гадничко минало, което почти не си спомняше, ала подсъзнателно все още я тормозеше. Често сънуваше кошмари или не спеше и въпреки това... не обръщаше внимание.
Безразсъдно смело, Зоя се изправи от мястото си с особения финес на създание, което може би никога не беше стъпвало в цивилизация и изглеждаше толкова диво и в същото време недокоснато. Сякаш девствено. А може би тя наистина беше недокосната. Но това си оставаше нейната тайна... предполагам. Само няколко нейни крачки скъсиха разстоянието между тях, а миг по- късно тя намести крачето си между облегалката и неговия крак и преметна другия от другата страна. Слабините й се притиснаха в неговите, а ръцете се обвиха около врата му и го придърпаха към нея. Издиша горещия си дъх срещу устните му... толкова парещ.
-Ако ми посегнеш отново... ще изкарам всичките ти кирливи ризи навън.
Зоя.
Зоя.
Left hand of the Boss
Left hand of the Boss

Брой мнения : 23
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Empty Re: Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

Писане by Dàniel Moro Вто Авг 21, 2012 9:46 am

Дали ме ядосваше? Тя шегуваше ли се? Разбира се, че ме ядосваше! Макар да не го показвах, вътрешно бях бесен. Като бомба със закъснител, която всеки момент ще избухне. За пръв път през живота ми някой успяваше да ме вбеси за толкова кратко време. Въпреки това ледената усмивка продължаваше да седи послушно на лицето ми и да ми придава нехаен вид.
- Ни най-малко, съкровище.
Усмихнах се още по-широко, впивайки погледа си дълбоко в очите й. Осъзнах, че ми бяха прекалено много познати. Сякаш и преди сме се срещали, но не помнех къде. Може би когато работех за Отдела е била моя цел? Не, не.. нямаше начин. Нямах нито една провалена мисия.
Докато тя ставаше от земята, очите ми доволно проследиха всяко движение на тялото й. Елегантно, грациозно.. неволно бях прехапал долната си устна. Тъмнокоската успяваше да ме провокира, да ме накара наистина да искам да я имам. Малко жени бяха успявали да го сторят, дори се брояха на пръстите на едната ми ръка.
Докато се настаняваше върху мен, сякаш по тялото ми премина ток.
- Не знаеш нищо за мен. А и нямаш доказателства.
Ръцете ми се спуснаха бавно по бедрата й, като пръстите ми се се впиваха в кожата й, оставяйки червеникави следи след себе си. Накрая стиснах дупето й, а езикът ми премина нежно по устните й.
С едно рязко движение момичето се озова легнало на канапето, а тялото ми бе върху нейното, притискайки го така, че да не може да се измъкне.
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Empty Re: Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

Писане by Зоя. Вто Авг 21, 2012 11:16 am

Сърцето й заби толкова бързо и уплашено за момент, а сините й, дълбоки очи, изразяващи страха и изненадата от преобръщането, се изместиха надолу, попадайки на врата му. Защо се страхуваше от тази близост? Може би, защото ограничаваше действията й. Струваше й се толкова тиранично и в същото време беше по- скоро притискане, пропито със страст. Ноктите й се забиха в раменете му, а Зоя се задърпа неистово в опита си да се измъкне, но той стихна почти веднага. Този мъж... дори представа нямаше какво знаеше. А желанието на Зи да го докаже беше повече от голямо. Да го хване в малката си мрежа.
Изведнъж осъзна, че беше по- уплашена от тръпнещото си тяло под неговото. От факта, че бе накарал бедрата й да загорят... не се беше чувствала по- грешна никога през живота си. Стисна очи, за да си поеме дъх, а това накара гърдите й да се опрат в неговите и да се притиснат някак настойчиво. Пръстите й, стискащи раменете му, се придвижиха до яката на ризата му. Пъхнаха се под нея и измъкнаха отвътре верижката, за която само можеше да предполага, но... нищо не й костваше да си пробва късмета. Извади я изцяло от ризата му. Изглеждаше груба... мъжка. Издигна я пред погледа му.
-Това... на Рикардо ли е?- изпъшка Зоя, неспособна да си поеме достатъчно въздух.- Аз... знам... Майкъл.
Зоя.
Зоя.
Left hand of the Boss
Left hand of the Boss

Брой мнения : 23
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Empty Re: Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

Писане by Dàniel Moro Сря Авг 22, 2012 1:55 pm

Изведнъж светът сякаш спря да се върти. Лицето ми за миг предоби безизразно изражение и ако кожата ми не бе толкова бяла, може би щях да приличам на мъртвец.
На пук на думите й се усмихнах лукаво, а пръста ми се спусна по скулата на лицето й. Сърцето ми забумтя в гърдите ми, сякаш всеки момент щеше да се пръсне или да изскочи, пробивайки гръдния ми кош.
- Значи си познавала Майкъл?
Попитах, навеждайки глава към нея, а устните ми се допряха до шията й. Другата ми ръка се спусна по гърдите й, грубо захващайки дясната, а след това продължи към плоския й корем и се спря на бедрото й, повдигайки го нагоре, за да се увие около кръста ми.
- Майкъл е мъртъв. Той ми беше брат, близнак. Моето име е Дàниел.
Подсмихнах се, обхождайки с устни шията й, като бавно се изкачвах нагоре. Преминах по брадичката на тъмнокоската, а после устните ми намериха нейните. Езикът ми проникна изненадващо в устата й и се заигра с нейния.
Трябваше да намеря начин да се измъкна от ситуацията. Чудех се откъде ме познава и защо не си я спомнях?
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Empty Re: Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

Писане by Зоя. Сря Авг 22, 2012 3:27 pm

Тя изстена жално. Не искаше това. Не искаше целувките му. О, кого залъгваше? Беше си пожелала да има ласките на този мъж още преди години, когато неин собственик беше онзи тиран Бенджамин. Но... защо я лъжеше? Нямаше да му позволи да продължи да го прави. Задъха се в опитите си да отдръпне устни от неговите. Да се почувства поне малко свободна, да си поеме дъх. Може би в очите й щяха да започнат да напират сълзи, но Зоя беше прекалено непреклонна, за да се откаже толкова бързо. Ръцете й уловиха лицето му и го накараха да се отдръпне поне на няколко сантиметра и да я остави с малкото свобода, която бе успяла да придобие.
-Лъжеш ме.- изсъска срещу устните му Зойка и се загледа в тях.
Желанието й да ги поеме отново, но под своя инициатива, така както тя искаше, а не както той й налиташе. Искаше тя да го прави. Майкъл... изпитваше страх от него. Колкото и странно да ви звучи. Таеше тайна уплаха към него.
-Ако не ме лъжеше... пулса ти нямаше да се забърза толкова... а и помня аромата ти. Онзи ден при Бенджамин... преди... няколко години. Помня и очите ти. Може да имаш брат близнак, Майкъл, НО ТИ НЕ СИ НЕГО, лъжец гаден.- развика му се и отново се опита доста неубедително да го избута, а силно й се искаше да не отдръпва топлината на тялото си от нейното... може би подсказката за това бе, че крака й не пускаше кръста му.
Зоя.
Зоя.
Left hand of the Boss
Left hand of the Boss

Брой мнения : 23
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Empty Re: Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

Писане by Dàniel Moro Сря Авг 22, 2012 9:37 pm

Точно сега най-малко се нуждаех от някой, който ме познава. Някой, който познава истинското ми "Аз" и знае миналото ми. Какво трябваше да сторя с нея сега? Да я убия? Не, това исках най-малко. Не знаех защо, но не исках да се лишавам от компанията й.
- Зоя...
Простенах тихо срещу устните й, гледайки объркано. Не вярвах, че ще я видя някога отново. Чувствата в мен станаха толкова объркани, а в главата ми бе пълна каша.
- Какво искаш от мен? Дошла си тук, за да ме заплашваш ли?
Притиснах по-силно тялото си в нейното, а ръката ми се плъзна по корема й нагоре, спря се за няколко секунди върху гърдата й и я стисна, а след това продължи и обхвана нежната й шия. Пръстите ми я стиснаха съвсем леко, а устните ми отново намериха нейните, спирайки дъха й.
- Повече никога не споменавай това име. Никога!
Казах накъсно, бавно отделяйки устните си от нейните. Зъбите ми захапаха долната й устна и сякаш започнаха да я дърпат към мен. Бяха се появили няколко капчици кръв, които облизах, щом пуснах устната й от захапката си. Точно в този момент осъзнах колко силно, дори отчаяно исках тялото й. Желаех я както никога не бях желал друга.
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Empty Re: Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

Писане by Зоя. Чет Авг 23, 2012 6:29 am

Дъхът й се накъсваше все повече с всяко негово движение. Богове, защо... защо изпитваше това точно сега и пропукваше собствената си решителност? Трябваше ли да бъде с Майкъл? Нямаше ли и той да я удари, както правеше Бенджамин, но всъщност... Майкъл... тоест Даниел не бе показал такава грубост. Е, хвана я веднъж- дваж за вратлето и косицата, но Зоя си го изпроси съвсем реално погледнато. Дани знаеше нейното име. Познаваше я. Спомняше си я, а това караше сърцето й да забърза ритъма си точно, както неговото. Но не от страх, нито от притеснение. Дори сама не знаеше защо се вълнува от този факт.
Зърната й бяха настръхнали и сякаш прозираха през плата на бялата, вече изцапана тениска. Тялото й тръпнеше от възбуда. Причиняваше й го, така, както не й го бе причинявал друг мъж.... защото... защото Зоя не бе изпитвала удоволствие до сега. Пък и бе имала само един партньор и това беше Бенджи. След стреса, който изживяваше тялото й всеки път, Зоя сякаш се бе отказала от тези плътски прояви за удоволствие на някой друг, но сега... нещо я караше да се чувства различно. Наистина възбудена и желаеща. Притисна петичка в дупето му и го накара да притисне слабини в нейните. Стисна очи силно, но после ги отвори, за да проследи реакциите му. Дали изпитваше същото?
-Аз... избягах от Бенджамин. -призна си Зоя. Улови ръката му, която продължаваше да държи нежната й шия, по която си личаха няколко последни синини. Накара го да я докосне. Да разходи пръстите си по цялата дължина на тялото й, за да стигне до нежното място между бедрата й. Дънките й бяха прекалено широка и имаше място за още една Зоя вътре, затова не представляваха трудност за промъкващите им се ръце. Тя се изчерви, когато притисна пръстите му към възбудения си клитор. Устните й издадоха безмълвен стон. Спомняше си как всеки път Бенджамин я караше да бъде тиха... сякаш криеше това, което правеше с нея.- Нямам къде да отида. Трябва да ме защитиш... иначе, ще разкажа всичко на целия свят!
Зоя.
Зоя.
Left hand of the Boss
Left hand of the Boss

Брой мнения : 23
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Empty Re: Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

Писане by Dàniel Moro Пон Авг 27, 2012 1:54 am

Докато придържах ръката си около врата й, погледът ми съвсем неволно се бе озовал там и забелязах следите от насилие, останали по нея. Замислих се какъв страхливец трябва да си, за да причиниш подобно нещо на една жена.
Инстинктивно, без да се замислям, тялото ми следеше действията й. Сякаш бях играчка в ръцете й и можеше да прави каквото си поиска с мен. Очите ми покорно следяха устните й, които се разтвориха така примамливо щом заговори. Макар да бяха тънки, те бяха по особен начин привлекателни. Подканяха те да ги докоснеш, да опиташ вкуса им. Обещаваха наслада само с присъствието си.
- Той няма да спре да те търси, докато не те намери.
Отвърнах тихо, усещайки ръката й върху своята. За миг се замислих какво щеше да прави. Но бързо намерих отговора си. Сякаш изгарях само докато я докосвах. Прехапах силно устната си щом ръката ми се озова на онова най-горещо място от тялото й. По мен сякаш премина ток, гореща вълна, която накара устните ми да пресъхнат. Крещях безмълвно желанието си да я имам. Усещах влажността й през тънкия плат на бикините й. А щом пръстите ми докоснаха нежната й кожа, цялото ми тяло запулсира.
- От къде да съм сигурен, че няма да ме предадеш след това?
Запитах на свой ред, шепнейки болезнено. Пръстите ми започнаха да правят въртеливи движения по интимните й части и тих стон се откъсна от устните ми само докато наблюдавах как тялото й се извива като дъга, а настръхналите й втвърдени зърна се отбелязаха през блузата й. Бяха придобили по-тъмен цвят в следствие на възбудата, която изпитваше Зоя.
- По-скоро трябва да те убия пред това да ти помагам!
Изръмжах срещу нея, а ръката ми се измъкна през широките й панталони едва няколко секунди преди да получи онова върховно удоволствие. Исках да чувам безпомощните й, отчаяни стонове; да чувам как срещи името ми, докато телата ни се сливат; гласът й бе толкова възбуждащ.
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Empty Re: Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

Писане by Зоя. Пон Авг 27, 2012 8:06 am

Тялото й се сгърчи недоволно, а дъхът й сякаш спря за секунди. Защо... защо й отнемаше това непознато усещане, толкова прекрасно, че й се искаше да продължи безкрайно, да достигне все пак до своя край и да й даде онова, от което бе имала нужда толкова дълго време. Удоволствие, което само бе могла да си представя, но не и да изпитва. Ръцете й се вмъкнаха под плата на горната му дреха. Пръстите й докоснаха кожата му на голо... бяха толкова парещи, леко влажни, сякаш дланите й се бяха изпотили от цялото дразнещо удоволствие... както по челото й бяха избили едни съвсем малки капчици от усилието, което полагаше да остане съсредоточена, загледана в очите му и слушаща всяка една негова дума. Но нима беше възможно това до сега, когато тялото й гореше под ласките му.
Ноктите й се забиха недоволно в плътта му, одирайки стегнатия му корем. Усещаше прекрасния релеф там. Начина, по който самият той потръпва. Затвори за миг очи и си пое дълбоко дъх, за да успокои напиращото желание за повече. Имаше чувството, че потъва в синьото на ирисите му, сякаш я поглъщаха и искаха нещо повече от това да я убият. Нямаше да я убие... знаеше го. Знаеше, че ще остане жива.
-Няма да ме убиеш... защото... ме искаш.- бавно изрече Зоя и се подсмихна, но сведе леко засрамения си поглед.- Няма значение, че ще ме търси, от теб не може да ме вземе... няма да позволиш на някой да ти отнеме трофея, нали?
Зоя.
Зоя.
Left hand of the Boss
Left hand of the Boss

Брой мнения : 23
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Empty Re: Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

Писане by Dàniel Moro Пон Авг 27, 2012 8:01 pm

Сякаш усещах чувствата, които се разливаха в нея. Дяволското желание да получи на моменти грубите ми ласки, да достигне до онова върховно удоволствие. Лицето й бе почти изкривено от силната възбуда, която бе обляла цялото й същество. На мен самия ми бе трудно да се спра, за да не получа същата доза удоволствие от нея. Ноктите й, забити в корема ми, накараха погледа ми да се премрежи за миг.
- Никой не може да ми отнеме нещо, което ми принадлежи, Зи.
Прошепнах, навеждайки тялото си надолу, прилепяйки го плътно до нейното. Лицето ми бе на милиметри от нея. Усещах горещия дъх, прокарващ се между устните й, който галеше моите. Последва нова целувка, но различна този път. Не бе толкова груба. Личеше си нотката нежност, която бях изпитал в този миг. Устните ни заиграха страстен танц, който бе овековечен с преплитащите ни езици, давайки началото на пожара, който бе залял отново телата ни.
- Ще останеш тук. Но при условие, че изпълняваш нарежданията ми и то без излишни възражения. Щом спечелиш доверието ми, ще спечелиш и свободата да излизаш отвъд пределите на имението.
Прошепнах тихо, захапвайки меката част на ухото й.
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Empty Re: Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

Писане by Зоя. Пон Авг 27, 2012 9:05 pm

Щеше ли да бъде наистина свободна с него? Или щеше да робува отново? Но този път сякаш беше роб на собствените си желания. Желанието да получи ласката на истински мъж, който знаеше как да докосва и да доставя удоволствие, а не просто на човек, търсещ своето, без да отдава. Желанието да не е просто някой мъж, а да бъде Майкъл. Защото нима не си го бе представяла в някои вечери, когато беше била почти четири години по- млада? Но си го представяше като спасител. Спасителя на една тинейджърка, а след това споменът започна да избледнява, ала понякога се случваше да си спомня колко силен изглеждаше тогава, да си представя именно моментите като този. Представяше си как би я докосвал и в момента се оказваше приятно изненадана, че беше надминавал и най- смелите й мечти.
Също така беше и разочарована от себе си, че падаше толкова лесно в клопката на този мъж. На Майкъл... или Даниел. Нямаше значение името.
-Не...- стисна зъби Зоя, за да не изстене и издаде слабостта си в този момент.- Не... не дойдох да търся нов затвор!
Недоволно придърпа лицето му към своето и захапа долната му устна настоятелно и силно.
Зоя.
Зоя.
Left hand of the Boss
Left hand of the Boss

Брой мнения : 23
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Empty Re: Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

Писане by Dàniel Moro Пон Авг 27, 2012 9:32 pm

Беше ли мислила за мен през изминалите години? Беше ли заинтересована какво бе станало наистина с живота ми? Искаше ли й се да види лицето ми? Да чуе гласът ми? Въпросите изведнъж се бяха вкопчили в съзнанието ми, карайки любопитството ми да расте до неузнаваемост. Самият аз често си спомнях за Зоя. Имаше нощи, в които ме бе обладало безсъние и образът й просто изникваше в глава ми. Споменът за зелените й очи, кестенявата дълга коса, за онези тънки, изваяни устни, които не веднъж си бях пожелал да опитам. Но тогава бях толкова млад, страхлив.. бях различен и нямаше следа от звяра, в който се бях превърнал. В животно, толкова отмъстително и жестоко, че горко на всичките му врагове.
- Мислиш си, че ще бъдеш в затвор?
Попитах, засмивайки се, искрено развеселен, а ръката ми се повдигна нагоре. Пръстите ми погалиха бузата й, а след това отметнаха непокорния кичур, паднал пред лицето й, назад.
- Лично аз ще те обуча, Зоя. Ще те науча как да се защитаваш сама. Ще ти подаря свободата и независимостта, която те задържа при мен.
Отвърнах тихичко, посмихвайки се едва забележимо. Нямах особено желание да я превръщам в убийца, но не виждах друг начин. Имаше толкова наемни убийци, които бяха по петите ми. Не можех да бъда до нея през цялото време, дори да исках. А аз исках. Наистина. С нея се чувствах повече себе си. Нещо, което не бях изпитвал от години.
- Предай се, Зи. Колкото и да отричаш, тялото ти отдавна е под мой контрол.
Захапах долната си устна, която до преди малко бе притискана от устните й. Ммм, толкова сладки, топли, сочни. Ръката ми отново се спусна по гърдите й, масажирайки ги грубо и настойчиво, като на моменти се заиграваше с втвърдените й зърна, чийто цвят бе потъмнял. Продължих надолу, отново промушвайки ръка под панталонките й. Пръстите ми намериха онази част от тялото й, която бе толкова желана и изкушаваща. Отново напипах влажните й бикини и притиснах пръстите си към тях, правейки дразнещи въртеливи движения през тънкия плат. Можех да усетя колко гореща и тясна бе там долу. Само при мисълта за сливането на тялото й с моето, ме обля ледена вълна, която ме накара да настръхна. Пръстите ми отместиха бикините й и рязко проникнаха в дълбоко в нея.
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Empty Re: Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

Писане by Зоя. Вто Авг 28, 2012 9:46 am

-Моля те... моля те.- зашепна първата молба, а втората излезе повече като висок стон от устните й, отколкото като нормални думи. По- дяволите. Чувстваше се ужасно немощна в ръцете му в момента. Той я караше.... караше я да изглежда слаба, каквато може би всъщност беше в този момент в ръцете му. Дори сама не знаеше за какво го моли. Сякаш беше чакала точно това... да проникне в нея с пръстите си. Да усети нещо в нагорещените си, възбудени дълбини. Сърцевината й приемаше пръстите му толкова добре, притискаше се към тях, искаща да ги задържи за по- дълго вътре, а таза й се надигна, карайки пръстите му да проникнат в нея, колкото дълбоко можеха; притисна се в същото време и към слабините му.
-М-... Даниел.- поправи се в последния момент Зоя. Крачето й се издигна между неговите, галещо вътрешната страна на бедрата му, свиваше се гъвкаво и се притискаше към члена му, но не неприятно и болезнено, а напротив- грижливо, нежно и възбуждащо.- Да... да... ще. го. направя.- измъчена от силната възбуда в тялото си, Зоя не можеше дори да му противоречи.
Преобърна го под себе си, а това означаваше едно силно тупване на пода, върху мекия килим, от което сигурно болеше, но Зоя предвидливо обви ръцете си около врата му и не позволи на главата му да се удари долу. В този момент имаше пълната свобода да се отдръпне. Разумът й крещеше да го направи и да се свие в другия край на помещението, дори да се опита да избяга, но тялото й не помръдваше дори със сантиметър.
Зоя.
Зоя.
Left hand of the Boss
Left hand of the Boss

Брой мнения : 23
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Преди около година, някъде в собствеността на Даниел. Empty Re: Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите