Вход

Забравих си паролата!

Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Екип
Администратор: Къщата на Нат. - Page 3 EMcDm
Май 2019
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Affiliates
free forum

Top posters
Dàniel Moro (248)
Къщата на Нат. - Page 3 Vote_rcapКъщата на Нат. - Page 3 Voting_barКъщата на Нат. - Page 3 Vote_rcap 
Magic Mike (86)
Къщата на Нат. - Page 3 Vote_rcapКъщата на Нат. - Page 3 Voting_barКъщата на Нат. - Page 3 Vote_rcap 
Natallia (82)
Jim West (81)
Виктор Кревйър (71)
Adriana Ambosa (37)
Зоя. (23)
Allison<3 (16)
Rouz McQueen. (9)
Elliеnor James di Toledo. (6)

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 10, на Сря Авг 22, 2012 9:24 am

Къщата на Нат.

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Къщата на Нат. - Page 3 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West on Вто Ное 27, 2012 3:13 pm

Усмихна се доволно. Той я беше накарал да изгуби ума си.. да го желае толкова много, че би и повлиял на мисленето и сега.. сега просто през главата му преминаха такива мисли, че само се възбудаше от тях. След като продължи да навлиза грубо в нея стисна дупето й, като започна да мачка бузките й и й каза:
-Тогава се приготви за много див секс.. защото след това.. - той я целуна отново, като езичето му се заигра с нейното и след кратката целувка и каза:
-Искам не само да се чукаме.. искам да се отдадем на този секс.. искам да ме задоволиш с всяка твоя дупка..- щом и каза това устните му се спуснаха по вратлето й и започнаха да го целуват. Ръката му галеше клиторчето й, докато той навлизаше в нея надълбоко и я погледна в очите:
-Готова ли си да ме задоволяваш цяла вечер.. да ме накараш да свърша колкото се може повече пъти.. и да използваш всяка част от тялото си? - загледа я и допълни:
-Готова ли си да паднеш на колене и да изпълняваш желанията ми..

Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by Natallia on Вто Ное 27, 2012 3:32 pm

Обичаше когато й говореше така... мръснишки беше меко казано, но сещате се какво имам предвид. Галейки клиторът й и целувайки я по врътът и устните й каза какво иска да правят тази вечер (не че не направиха достатъчно, но колкото повече толкова по добре, нали?), попита дали е готова да направи всичко, което каза преди малко (не че каза много неща, но беше достатъчно). Точно, когато тръгна да отговаря оргъзмът я заля, като опустушителна вълна. Цялата се разтепери, после пулсацийте от между краката й преминаха през цялото й тяло, карайки я да извива гръб в удовоствие.
Когато се успокой от всичко това все още задъхана, тя ги преобърна, така че сега тя беше от горе.
- Много говориш, Джим - каза тя плъзгайки език в устата му заигравайки се с него. - Обичам да ми говориш мръсотий Джим, но обичам повече действието.
Бавно извади пенисът му от себе си прокара ръка няколко пъти по него. После го на гласи, така че да влезе в дупето й и бавно седна усещайки го в себе си. Изправи се и почна енергично да се движи. Принцопно не обичаше, когато й отзад, но от тази гледна точка и поза... й херасваше.

If you wanna touch me - touch the dead
If you wanna kiss me - kiss the snake
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82

Писане by Jim West on Вто Ное 27, 2012 3:43 pm

Не беше очаквал това, но тя доста бързо промени положението. Беше отгоре му и нагласи пениса му, за да навлезе анално в нея. Харесваше му.. някак си беше различно от това да правят секс.. беше толкова тясна отзад. Личеше си, че не го прави много там, но.. сякаш в момента тя го пренесе в друг свят. Тялото й обвиваше пениса му, докато той навлизаше в нея. Караше го да се чувства перфектно и й каза:
-Искам те.. - след което и показа малко действия. Придърпа я към себе си, за една целувка и я пусна отново да се изправи, за да и е по-удобно в тази поза. Погледна я в очите и й каза:
-Накарай ме да свърша.. искам да те изпълня.. навсякъде.. искам да ме молиш за секс.. както аз те моля за тези неща - след тези думи се отпусна на леглото леко се изви и плочките му изпъкнаха, но това беше за кратко, защото я погледна право в очите и зачака да види реакцията й.. а с едната си ръка той се възползва и се протегна, като започна да я гали между краката и тя го усети.. със средният си пръст той навлезе рязко в нея и го задвижи заедно с действията, които тя правеше..

Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Писане by Natallia on Вто Ное 27, 2012 4:34 pm

Усещането да е отзад беше толкова ново. И преди беше опитвала, но не се задържаше много в тази поза. Сега беше друго. По гърбът и преминаваше тръпка, мускулите на дупето й бедрата се пресвиваха конвулсивно от удоволствие. Плъзгането навътре и навън дразнеше всеки нейн нерв карайки я да забързва движенията си още. Не предполагаше, че е толкова хубаво!
А когато той си пъхна и пръстът в нея мотивацията й се засили. Движейки го той отново я накра да пулсира и движенията се зъбързаха още повече...
- Джим... - истена тя... Господи трябваше й още малко за да свърши, а и на него не ми трябваше още много. Беше огромен и стегнат и два го поемаше вече.

П.п. Не измислих друго сори.... ;х

Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Писане by Jim West on Вто Ное 27, 2012 9:18 pm

Той се усмихна, когато чу името си. Издиша тежко и започна да диша по-накъсано.. не знаеше какво прави тя с него, но го подлудяваше. Сякаш беше.. на седмото небе.. не.. на седемдесетото, защото секса с нея беше невероятен. Погледна я в очите и дори забърза движението си с пръстче, като започна да го движи не само навътре и навън, но и в различни посоки. Стегна пениса си, колкото може.. беше толкова твърд, че тя щеше да го усети.. щеше да усети как пулсира и колко я желае.. Погледна я и каза:
-По-бързо.. искам да свърша заедно с теб.. искам да усетя как тези сладки сокчета, които ще изхвърли тялото ти се разливат по пръстчето ми... искам.. да ме накараш да свърша още много пъти.. не спирай и ми покажи на какво си способна..

Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Писане by Natallia on Сря Ное 28, 2012 6:07 pm

Забързвайки още движенията си с таза все по-бързо и по-бързо. Всеки момент щеше да свърши и цялото й тяло трепереше не удържимо. Само още нялко тласъка и...
Оргъзмът я заля като вълна. Първо беше вагиналният, който премина врез нея като електошок и соковоте й се разляха по ръката на Джим и по коремът му. Втория беше аналния, който я накара да извие гръб и по гърбът и задните части на бедрата също мина електрошок и в същото време усети как Уест се излива в нея. Направи още няколко тласъка. Легна задъхана върху Джим, а устните й намериха неговите, като езикът и бавно се плъзна в устата му. Не се задържа много там, защото бавно почна да се спуска надолу по гърдите и коремът му, докато не стигна до достойнството и не почна да го почиства най-щателно.

Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Писане by Jim West on Вто Дек 04, 2012 8:23 pm

Джим усещаше как тя полудява от оргазмите. Беше толкова приятно да усеща стегнатото й тяло върху своето. Отпусна се на леглото и я остави да свърши, като едва се сдържаше, но тя не му даде шанс и продължи, докато спермата му не се разля в нея и.. след секунда тя отново се намираше долу. Устните й, езичето й обхождаха достойнството му, а той каза:
-Желая те.. накарай ме да свърша пак.. накарай ме да стигна до този див оргазъм, които ме кара да загубя ума и дума - след като каза това я погледна и допълни:
-Моля те.. подлуди ме така, както ти искаш.. покажи ми на какво си способна.. - след като каза това се усмихна и сякаш и се молеше:
-Ще използваш ли гърдите си ?

Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Писане by Natallia on Вто Дек 04, 2012 8:40 pm

Усмихна се при думите му продължи бавно с почистването му вкусвайки бялата течност, коята преди малко се изля в нея. Докосваше го бавно и плавно докато не го почисти целият и после дойде същинската част. Отново го пое целият в себе си и го засмука, после продължи да прокарва език по него, да го захапва и да го засмуква. След малко усмихвайки му се перверзно се наведе напред и сложи пенисът му между гърдите си притисна ги и ги прокара по дължината му нагоре и надолу няколко пъти и после пак продължи го вкусва и когато го усети, че е накрая го остави да се изпразни на гърдите й. Прокара пръсти по тях и облиза бялата течност като се плъзна нагоре към него.
- А сега ще ме накарш ли аз да викам? - попита тя и впи устни в неговите и прокарваше ръка надолу и нагоре по достойнството му. - Ще върнеш ли услугата? - попита нагло тя?

Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Писане by Jim West on Вто Дек 04, 2012 8:46 pm

Тя сякаш си играеше с него. Пениса му беше, като кукла в ръцете й. Тя го галеше, милваше, целуваше.. дори и захапваше, което му доставяше огромно удоволствие, а когато го усети между гърдите й, когато усети как дъга й гали главичката му издиша тежко и се опита да се въздържи, но възбудата напираше. Тя си играеше толкова добре и имаше толкова опит, че спермата му за секунди се разтече по тялото й и се събра между гърдите й. Усети как тя се качваше нагоре, но ръката й все още беше на достойнството му. Сякаш го караше да свършва секунда след секунда. Отговори на целувката й, а когато го попита дали той ще я накара отговора беше ясен:
-Само ми кажи.. как искаш да те накарам да викаш.. не.. да крещиш.. кажи ми как искаш да те задоволя.. как да те накарам да стенеш и ще го изпълня.. сподели ми най-перверзните си желания с мен и ще бъда твоят перверзник.. ще те чукам.. ще правя всичко, което пожелаеш.. тази вечер съм твой, докато не ти омекнат крачетата от секс.. - и я целуна страстно, а ръцете му стиснаха дупето й.

Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Писане by Natallia on Вто Дек 04, 2012 9:01 pm

Тя му се усмихна и леко забърза движенията с ръката си. Облиза устините му без да вкарва езикът си в тях.
- Искам отново да ме завържеш - каза тя с дрезгав глас. - Искам да ме оставиш без дъх - каза тя и забърза движенията с ръка. - Искам да припадна от оргазми. Да не мога да говоря - движенията с ръката й още се засилиха и усети, че отново е голям. - Чукай ме, до болка - усщаше как всеки момент ще свърши в ръката й. Виждаше как се привива под нея. - Нека никога да не забравя тази нощ - и точно когато щеше да свърши тя го пусна и ръката й се плъзна зад вратът му и тя се наведе шепнейки в ухото му. - Бъди единствен за мен. Бъди само мой...

Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Писане by Jim West on Вто Дек 04, 2012 9:34 pm

Джим усещаше ръката й. Тя го надърви отново и той завибрира в малката й ръчичка. Усещаше как го докарва до полуда и беше почти накрая, когато щеше да се отпусне тя спря. Искаше да е неин.. само неин.. та тя вече го имаше. Нещата се обърнаха. Джим се завъртя така, че да е отгоре и каза:
-Добре.. ще изпълня желанията ти.. както ти изпълняваш моите.. - след тези думи ръцете му се плъзнаха по нейните и той ги вдигна над главата й, а след секунда я завърза. Той се усмихна и каза:
-А сега.. нека те накарам да се почувстваш добре.. както ти ме караше.. - изправи се на колене и се доближи, като пениса му беше пред лицето й. Доближи го до устните й и й каза:
-Целуни твоят добър приятел, които след малко ще те накара да се чувстваш прекрасно - и сякаш тя го послуша и го изпълни, но той не искаше тя да го задоволява.. Искаше той да я подлуди и сега нямаше да я чука.. щеше да я дразни и да я задоволява. Слезе бавно надолу, като с устни докосваше тялото й. Ръцете му преминаваха по него, като я галеха нежно и щом се намираше между краката й премина с език по "усните" й, а с ръце по бедрата й, за да я разкрачи. Погледна я в очите и каза:
-Кажи ми.. колко много искаш да те чукам? - а след тези думи той натика езичето си в тялото й и тя усети как навлиза в нея. Започна да го върти наляво надясно, а с единият си палец се заигра с клиторчето й.

Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Писане by Natallia on Вто Дек 04, 2012 9:51 pm

Тя нямаше нищо против да му духа още малко, но той явно наистина е решил да я задоволи. Когато прокара устни и ръце по нея и тя се сети за момнтите когато езикът му беше между краката й тя потръпна от удоволствие. С удоволствие са разтвори за него и не се съпротивляваше. Когато усети отново езикът му на устните си издиша тежко, но когато го усети в себе си и когато почна да масажира клиторът й не можа да се спре и истена от удоволствие. Съвсем конвулсивно карката й искаха да се съберат, но той я държеше.
- Можеш да вържеш и краката ми
- усмихна му се и повдигна леко тазът си опитвайки се да се притисне към него и когато той отвърна тя дръпна инстинктивно ръце за да го притисне към себе си, но те бяха заключени. - Джим... - каза тя извивайки гръб. - Мамка му, чукай ме!

Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Писане by Jim West on Вто Дек 04, 2012 9:57 pm

Джим се усмихна и тя можеше да усети усмивката му там долу. Движеше пръстчето си бързо и езика си игриво, но точно, когато тя щеше да достигне финала той се спря. Устните му се плъзнаха по едното й краче и го завързаха. След това той започна да целува и другото й краче, като завърза и него. Сега тя стоеше завързана и открита за него, но той не се спря. Доближи се отново до най-нежната част от тялото й и премина с език по клитора й. Започна да го движи нагоре надолу, като тя усещаше как той преминава по мястото, което я кара да се възбужда, а с един пръст той навлезе във влагалището й. Искаше да я накара да го моли да я чука. Искаше да я пречупи и знаеше, че това щеше да стане лесно, но преди да стигне до там.. щеше да си играе с нея и тялото й. Щеше да я накара да му се подчини .. погледна я в очите и долепи устни до тялото й. Тя усети как езичето му се движи по клитора й, докато изведнъж не спря. Тогава той се изплези и премина с цялата му дължина по него, като се правеше, че не я е чул. Искаше да е негова.. искаше да направи нещо, което тя не е опитвала до сега и той знаеше какво..

Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Писане by Natallia on Вто Дек 04, 2012 10:10 pm

Когато вече беше изцяло обездвижена и разкрита пред него се възбуди само от това, че той я гледаше. Продължавайки да я дразни и да я докарва до ръба без да свършва тя искаше вече да почне да му се моли. Гърбът й не спираше да се извива, а мястото между краката й пулсираше и гореше. От много дърпания на ръцете си вече китките й се протриха... утре китките и глезените й щяха да са в синини, но не й пукаше само искаше да свърши.
- Джим... трябва да свърша - истена тя и се опита да събере крака, но не се получи. Издиша дълбоко и тазът й отнов се надигна конвулсивно. - Моля те... - каза тя накрая с дрезгав глас. Не можеше вече. - Нека соковете ми да се разлеят по бедрата и после ги оближи - предизвика го тя. Гърбът й отново се изви и това я накара да дръпне белезниците на ръцете си отново.

Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Писане by Jim West on Вто Дек 04, 2012 10:26 pm

Но той не спря. Точно обратното. Искаше да я дразни. Да му се моли да свърши. Точно, когато стигаше финала си той се отдръпваше и сменяше нещата. Навлизаше в нея с езиче и преминаваше с пръстче по клитора й. Тогава я погледна и усещаше как тя се отпуска и соковете й щяха да изтекат и отново спря. Погледна я в очите и каза:
-Ако те накарам да свършиш.. ако те накарам да стигнеш до този така желан финал.. какво ще получа аз? - след тези думи тя усети как ръката му се плъзна по клиторчето й. Този път щеше да я докара до финала, но преди това.. искаше да чуе отговора й. Започна бавно и нежно да движи пръстите си по клитора й и каза:
-Кажи ми.. как ще ми се отплатиш, ако те накарам да стигнеш до този така желан оргазъм? - и с любопитство зачака отговора й готов да засили движението на пръстите си..

Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Писане by Natallia on Вто Дек 04, 2012 10:35 pm

Гледаше как той я докосва, целува, прокарва език по нея и най-вече я дразни. Гледаше и не може да откъсен поглед. Не можеше да повярва, че я докарва до това и се чудеше как. И когато отново беше на ръба и го гледаше какво прави едва ли не не изръмжа, когато отново спря. После я попита какво ще получи. Господи много добре знаеше какво ще получи, но я дразнеше. Не спирайка да я дразни с ръката си на клиторът й пак попита какво ще е отплатата.
- Много добре... знаеш... какво ще... получиш - каза тя задъхано и го погледна. Облизвайки сухите си устни, го погледна. - Знаеш, че ще ме получиш цялата ако ме оставиш да сдвърша - каза тя дрезгаво. - Знаеш, че бих направила всичко.

Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Писане by Jim West on Вто Дек 04, 2012 10:42 pm

Той не спираше да гледа сините й очи и каза:
-Така ли? - след като чу отговора й се усмихна злобно. Ръката му спря. Отново на крачка от финала й той спря, защото знаеше какво да направи. Наведе се и премина с езиче между срамните й устни. С едно пръстче започна да я дразни анално, като само преминаваше между бузките на дупето й, а с другата си ръка използва пръстчето си, за да гали клитора й:
-Искам да свършиш.. да излееш всичките сокове, които си събрала до сега.. - това беше тактиката му.. да я накара да събере много оргазми и накрая да ги изхвърли на един път.. направо си беше професионалист в мъченията, но сега не само я измъчваше, но финала щеше да е велик:
-А за награда, не само ще изближа всички сокове, които ще излееш, но и ще изпълня едно твое желание.. освободи напрежението.. покажи ми колко желаеш да свършиш - той забърза движенията на ръцете си и се надяваше да я накара да свърши.. и да желае още..

Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Писане by Natallia on Вто Дек 04, 2012 10:57 pm

Господи не е истина до къде можеше да я докара той. Беше толкова много насъбрала, че не знаеше къде се намира. И когато той най-накрая забърза движенията си стимулирайки я още повече цялата почна да вибрира. Тялото й не може да си намери място на голямото легло. От устните й излизаха всякакви звуци, а от китките й глезените й едва ли не вече почна кръв да тече от толкова дърпане. А гледайки го какво прави точно какво прави с нея, гледайки как тези малки движения я докарват до полуда... Изведнъж оргазмите я заляха един след друг. Караха я да се разтреперва цялата, заливаха я студени и топли вълни, от тялото й се изливаха онези гъсти сокове, за които Джим казваше, че са като нектар. Цялото й тяло изипита толкова много неща в рамките на няколко минути, че накрая едва ли не припадно буквално от удоволствие, но това беше моменто, за няколко секунди. Накрая, когато всичко свърши едва дишаше, а мястото й между краката още беше още неспокойно и я заливаха топли и студени вълни.

Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Писане by Jim West on Вто Дек 04, 2012 11:03 pm

Джим бавно се доближи и започна да облизва соковете между краката й. Искаше да го усеща. Да знае че е там. Очите й гледаха право в нейните и той и каза:
-Добре се справи.. - след което се усмихна и допълни:
-Спечели си награда.. - щом каза това той премина с езика си по бедрата й. Можеше да го усети. Топъл и повличащ в гърлото му всички сокове. Накрая се изправи на колене и тя можеше да види, колко е надървен само и единствено заради нея. Преглътна и каза:
-Много си ми сладка, но преди да продължим нека те удостоим с наградата ти.. - щом каза това той се усмихна и допълни:
-Кажи ми.. какво искаш да правя с теб? Искаш ли да те чукам здраво? Искаш ли да те накарам да достигнеш до оргазъм, докато изпълвам гърлото ти с пениса си? Искаш ли да те чукам анално, докато не свършиш отново? - след което се доближи до нея и допълни:
-Или искаш да покрия цялото ти тяло със моите сокове .. да свърша върху теб, докато цялата не си в моята лепкава течност? - загледа я любопитно и с ръка хвана косата й, за да я придърпа към себе си и да я целуне малко по-грубо:
-Как искаш да те наградя? Измисли някаква награда, която да ти дам за този невероятен оргазъм..

Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Писане by Natallia on Сря Дек 05, 2012 12:28 pm

Беше й много приятно да усеща как езикът му поема всичко сокове и как почества бедрата й докато й говореше мръсотийки. И виждайки го колко е възбуден цялата се разтрепери цялата от мисълта за него.И това че беше груб с нея доста и допадна. Докато облизваше устните му прошепна срещу тях.
- Нека е както ти поискаш. Прави каквото поискаш със мен - каза тя и размърда таза си, така че да се отърка в достойнстовото му и гърдите й да се отъркат в неговите. - Оставям те на воъбражението ти - каза Наталия усмихвайки се перверзно и отърквайки се най-безсрамно.

Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Писане by Jim West on Сря Дек 05, 2012 12:34 pm

Джим се усмихна и каза:
-Тогава ще го направя интересно и за двама ни.. - той отвори шкафчето й, като затърси нещо. Накрая от там извади най-големият и вибратор. Искаше да я подлуди и го сравни с пениса си. Погледна я в очите и каза:
-Еми.. колкото толкова - пусна играчката и тя завибрира. Той разтвори бузките й и бавно започна да и го навира в дупето, като тя усещаше колко навътре влиза. Щом успя да влезе целия той използва тиксо и го залепи така, че тя да не може да го извади. Искаше да я измъчва.. тогава това щеше да прави. Той взе втори вибратор и каза:
-А сега.. ще го поставим тук.. - и го отърка във влагалището й. Усмихна се и допълни:
-Глупости.. за там имам нещо специално. - пусна вибратора и започна да го отърква в клиторчето й, докато пениса му се отъркваше в "усните" и. Той усети как Наталия се изви и щом беше в удобно положение рязко навлезе в нея. Искаше да я усети.. и не беше само това. Докато пениса му беше в нея той можеше да усети вибратора в дупето й. Дали това и харесваше? Дали това я подлудяваше.. Знаеше как да я измъчи и щеше да го прави цяла вечер. Той започна да я гали по клитора с другия вибратор, докато навлизаше в нея и попита:
-Е? Как се справя господаря ти?

Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Писане by Natallia on Сря Дек 05, 2012 9:27 pm

Когато извади вибраторите от кафчето й Наталия хич не се очуди, даже се надяваше да ги намери и използва. Премери единият със своя пенис и разликата беше доста видима и тя просто сви рамене. Когато го включи и почна да го напхва анално Натали протрепери и истена, но остана очудена когато той го залепи за да не го извади, не че можеше, но все пак беше адски възбуждащо. Когато отръка вторият вибратор в срамните й устни помисли, че й него ще го сложи в нея и ще го залепи с тиксо, но той го премести на клиторът й при, което Натали веднага изви гръб в дъга и той рязкото навлизана и тя извика, после се отпусна поне до колкото можеше. Джим я попита как се справя.
- Не спирай
- каза тя и се притисна към него, карайки го да навлиза още. А и със вибраторите в и на себе си, вече цялата трепереше.

Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Писане by Jim West on Сря Дек 05, 2012 9:51 pm

Джим се усмихна и каза:
-Добре.. няма да спирам.. - след което започна да забързва движенията си в таза. Стоеше изправен, за да я дразни.. усмихна се доволно и каза:
-И ако си послушна.. ще те наградя по още много начини.. - след тези думи той забърза движението на ръката си и усили вибраторите.. в момента те вибрираха на максимум и освен, че я караха да усеща удоволствие можеше да каже, че и на него му харесваше. Искаше да я накара да свърши и ако успееше си беше наумил нещо. Погледна я в очите и й каза:
-Нат.. - след тези думи погледна право в очите й:
-.. Имам изненада за теб.. кажи ми.. кога искаш да ти я покажа? След този оргазъм.. или .. малко по-късно? - той започна да прави движения в таза си, с надеждата да го желае още.. да иска да я накара да свърши поне още няколко пъти:
-И.. би ли издържала още ? - и я погледна с един предизвикателен поглед, все едно и казваше, че няма да издържи..

Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Писане by Natallia on Сря Дек 05, 2012 10:17 pm

Докато продължаваше да я измъчва още и обещаваше какви ли не неща и тя беше сигурна, че ще си изпълни обещанията и нямаше търпение да стигнат до там. Докато засилваше движенията на таза си и усилваше вибратора, Наталия все повече стенеше и отоново дърпаше каишите с които беше вързана. Цялата трепереше и сякаш електрошок минаваше през нея. Между краката й и отзад сякаш огън бошуваше и пулсираше. Нервите й бяха опънати до краен предел и вече не можеше да си намери място. Накрая Дожим й каза, че има изненада за нея и я попита кога я иска и я предизвика мислейки си, че няма да издържи.
- Майната ти... - тръгна да казва Нат, но точно тогава я заля първитя от оргазмите, който я накара да се разтрепери до пръстите на краката, а по бедрата и гърдите й сякаш премина електрошок. А при втория, толкова много изви гръб, че едва ли не не си счупи нещо. Когато след няколко минути се успокой Нат го погледна предизвикателно в очите. - Е? Къде ми е изненадата?

Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Писане by Jim West on Сря Дек 05, 2012 10:26 pm

Джим се усмихна и каза:
-Ами.. как да ти кажа.. - бавно отлепи лепенката и тя усети как вибратора излезе от нея. След това Джим извади и пениса си. Доближи се и я целуна, като и каза:
-Приготвил съм романтично пътуване за двама до бахамите и.. - след като каза това се доближи до ушето й:
-Представи си.. плаж, море.. и само ние двамата.. без никакви задръжки.. - след като каза това я погали с пръсти между краката, докато беше още чувствителна:
-А сега.. кажи ми.. искаш ли да те отвържа или искаш.. да продължа да си играя с теб? - погледна я в очите:
-Или пък.. да те измъчвам - и се усмихна весело като премина с език по вратлето й, а пръстчетата му се заиграха с клитора й:
-Или вече нямаш сили за мен? - искаше да я провокира.. да я накара да се предаде и тогава да и разкаже играта, но тя беше силна и.. точно такова момиче, каквото искаше..

Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите