Sin City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Къщата на Нат.
Mike's apartment EmptyЧет Дек 13, 2012 10:23 pm by Jim West

» Търся си другарче за РП
Mike's apartment EmptyЧет Авг 30, 2012 6:48 pm by Jim West

» Номинации за „Годишни награди за най-добър РПГ форум”
Mike's apartment EmptyЧет Авг 30, 2012 12:30 pm by Мел Евънс

» Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.
Mike's apartment EmptyВто Авг 28, 2012 9:46 am by Зоя.

» Рецепцията и хотелска стая №712
Mike's apartment EmptyПон Авг 27, 2012 9:38 pm by Adriana Ambosa

» Новости.
Mike's apartment EmptyПон Авг 27, 2012 2:21 pm by Dàniel Moro

» Приятели на форума.
Mike's apartment EmptyПон Авг 27, 2012 2:17 pm by Dàniel Moro

» Апартамента на Виктор
Mike's apartment EmptyНед Авг 26, 2012 9:38 pm by Allison<3

» Hi, this is Zoe's phone... if you're Daniel... Screw you, if you are not, leave a massage
Mike's apartment EmptyНед Авг 26, 2012 9:16 pm by Зоя.

Екип
Администратор: Mike's apartment EMcDm
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

Affiliates
free forum

Top posters
Dàniel Moro (248)
Mike's apartment Vote_rcapMike's apartment Voting_barMike's apartment Vote_rcap 
Magic Mike (86)
Mike's apartment Vote_rcapMike's apartment Voting_barMike's apartment Vote_rcap 
Natallia (82)
Mike's apartment Vote_rcapMike's apartment Voting_barMike's apartment Vote_rcap 
Jim West (81)
Mike's apartment Vote_rcapMike's apartment Voting_barMike's apartment Vote_rcap 
Виктор Кревйър (71)
Mike's apartment Vote_rcapMike's apartment Voting_barMike's apartment Vote_rcap 
Adriana Ambosa (37)
Mike's apartment Vote_rcapMike's apartment Voting_barMike's apartment Vote_rcap 
Зоя. (23)
Mike's apartment Vote_rcapMike's apartment Voting_barMike's apartment Vote_rcap 
Allison<3 (16)
Mike's apartment Vote_rcapMike's apartment Voting_barMike's apartment Vote_rcap 
Rouz McQueen. (9)
Mike's apartment Vote_rcapMike's apartment Voting_barMike's apartment Vote_rcap 
Elliеnor James di Toledo. (6)
Mike's apartment Vote_rcapMike's apartment Voting_barMike's apartment Vote_rcap 

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 34, на Чет Фев 01, 2024 9:38 pm

Mike's apartment

2 posters

Go down

Mike's apartment Empty Mike's apartment

Писане by Magic Mike Пон Авг 20, 2012 10:42 pm

Холът и кухнята:

Mike's apartment Tefan-Laz%C4%83r-Apartment-Design-%E2%80%93-Livingroom-800x533
Mike's apartment Stylish-Apartment-in-Timisoara-Television-800x1200
Mike's apartment Tefan-Laz%C4%83r-Apartment-Design-%E2%80%93-Kitchen-800x1200

Стаичката за усамотение:

Mike's apartment Tefan-Laz%C4%83r-Apartment-Design-%E2%80%93-Working-Room-800x1200

Спалнята и банята:

Mike's apartment Tefan-Laz%C4%83r-Apartment-Design-%E2%80%93-Bedroom-800x1200
Mike's apartment Tefan-Laz%C4%83r-Apartment-Design-%E2%80%93-Bathroom-800x1200
Magic Mike
Magic Mike
Right hand of the Boss
Right hand of the Boss

Брой мнения : 86
Join date : 16.08.2012

Върнете се в началото Go down

Mike's apartment Empty Re: Mike's apartment

Писане by Зоя. Сря Авг 22, 2012 2:56 pm

Сякаш успокоена от целувката му, Зоя отново се беше отпуснала и се разбуди чак, когато наистина спряха пред жилищната сграда. Отвори едното си око, за да провери дали имаше наистина смисъл да се буди или просто бяха спрели на светофар.
Кратката дрямка я беше ободрила и сега тя съвсем бодро слезе от колата, подтичвайки към входната врата. Мисълта й, обаче се движеше по- бързо отколкото тялото й. Умът й беше почти горе в апартамента при господин Пис- Пис, но ръката й се затрудни с дръжката на вратата и не успя да я отвори на време, а това предизвика забиването на цялото й тяло в дървената плоскост на входа. Залитна назад и тупна по дупе в краката на Майк. Изохка недоволно, но повдигна поглед и се вгледа в изморените му, светли очи, които всеки път й се струваха недоволни, когато се забъркаше в някоя подобна дивотия или се наранеше. Но пък... може би само така й се струваше.
-Знаеш ли, този път в килията ми имаше само мъже.- заразправя Зоя, докато се протягаше за ръката му и се изправяше.-Ама не такива мъже като теб, ами онези в женските дрехи.- разкикоти се като малко дете. Не, че тя в момента не беше облечена по леко мъжки начин.
Зоя.
Зоя.
Left hand of the Boss
Left hand of the Boss

Брой мнения : 23
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Mike's apartment Empty Re: Mike's apartment

Писане by Magic Mike Сря Авг 22, 2012 4:00 pm

Подсмихнах се леко и хванах Зоя през нежното кръстче, като я притиснах към себе си. Не исках да се пребие някъде по стълбите, докато се качим до апартамента, а за моя изненада, домоуправителя беше викнал най-накрая асансьорните техници и асансьора работеше.
- Хайде малката – казах закачливо и я дръпнах към един от онези големи асансьори с решетката, която сам трябва да спуснеш надолу, за да тръгне.
И все пак успях да я опазя, поне докато се качихме. Щеше да ми е малко трудно да ходя навсякъде след нея в апартамента. Поне котката нямаше проблем с това … ходеше навсякъде след нея, най-вече когато Зоя си хапваше нещо. Тогава и да искаше, не можеше да я изгони от себе си.
Най-накрая влязохме в апартамента, а аз затворих вратата с крак и вдигнах съквартирантката си, като я метнаха на рамото си. Знаех, че предпочиташе да си легне и да поспи, но дрехите й бяха попили миризмата на цигари и какво ли още не, затова трябваше да се отървем от тях, а после и да я вкарам в банята. Е … поне стигнахме до спалнята, където я сложих да седне, но бях сигурен, че й беше повече лигаво, отколкото изморено.
- Вдигай ръцете – казах закачливо, но говорех наистина, защото бях хванал долната част на тениската и само чаках да ме послуша.
Magic Mike
Magic Mike
Right hand of the Boss
Right hand of the Boss

Брой мнения : 86
Join date : 16.08.2012

Върнете се в началото Go down

Mike's apartment Empty Re: Mike's apartment

Писане by Зоя. Чет Авг 23, 2012 6:51 am

-Ааах.- засмя се Зоя закачливо и забучи пръст в гърдите му, побутвайки го назад, а нашата Зойка си беше доста силна дама и често не си знаеше силата, но... с Майк щеше да й е малко трудничко да го повали само с пръстче. Той беше нейната лична скала. Който все я защитаваше от бъркотиите, които младата и малко неопитна (доста неопитна, ако питате мен) чистачка забъркваше. - Знаеш си аз, че искаш да ме съблечеееш!
Разбира се, всичко беше в рамките на шеговитостта и лигнята, а когато Зоя се лигавеше прекалено много, това определено значеше, че й се спи прекалено много, но някак си... сякаш организма й не можеше да се сети да си затвори очите и си намираше всевъзможни занимания. Вдигна ръцете си и го остави да съблече горната й дреха, а след това запълзя през леглото и се шмугна под него като някое малко дете, за да излезе отново от страната на Майк, но този път не самичка. В едната си ръка държеше протестиращия господин Пис- Пис. Ухили се пред Майк и се надигна, но удари главата си в рамката на леглото, а котаракът точно това очакваше, за да се измъкне и да застане срещу нея, но напълно свободен.
-Чакай, господин Пис- Пис. Майки, издърпай ме.- жално помоли Зоя. Не, че не можеше да се измъкне сама, но изпитваше нужда да осети големите му, мечешки длани, а и със сигурност можеше да се удари още поне веднъж така, ако опиташе сама.
Зоя.
Зоя.
Left hand of the Boss
Left hand of the Boss

Брой мнения : 23
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Mike's apartment Empty Re: Mike's apartment

Писане by Magic Mike Нед Авг 26, 2012 7:26 pm

Вече започвах да се притеснявам сериозно за нея. Ако продължаваше така, щеше да се разпадне и то не докато взривява нещо, а докато гони котки под леглото и какво ли още не. Ако наистина я оставех да прави каквото си пожелаеше, Даниел щеше да ме убие още по телефона, затова я хванах и я забутах към банята, докато откопчавах панталона й. Да … звучеше много по-странно, отколкото всъщност, но не ми беше за пръв път, затова и не се смущавах от действията си.
- Сигурен съм, че щеше да дойде, ако му беше взела храна – казах закачливо и веднага срещнат тъжния й поглед, затова се наведох леко и устните ми докоснаха нослето й.
Най-накрая успях да се преборя с нея и свалих дънките, които хвърлих право в коша за пране, който между другото преливаше. Колкото и дълго да живеех сам, не можех да свикна да пускам прането … макар и да не перях на ръка, това беше най-омразното ми нещо, като добавим и простирането … а сега ми се налагаше и да къпя децата. Да си призная, колкото и котките да мразеха водата, ми беше много по-лесно с господин Пис Пис, заради който имах няколко нови рани.
- Аз ще ти направя нещо за хапване, а ти си вземи душ – казах най-накрая със заповеден тон и я погледнах с онзи сериозен поглед.
Обърнах се и я оставих по бельо, защото щеше да е наистина нетактично, ако продължа да я събличам. Каквито и да бяха отношенията ни, аз си оставах мъж и не можех да бъда безпристрастен към напълно гола жена, но обичах живота си, а Даниел определено обичаше нещо в нея, което ми забраняваше да я докосвам по различен начин от този до сега.

ПП. Извинявай за голямото чакане. Нямах възможност да влизам :/
Magic Mike
Magic Mike
Right hand of the Boss
Right hand of the Boss

Брой мнения : 86
Join date : 16.08.2012

Върнете се в началото Go down

Mike's apartment Empty Re: Mike's apartment

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите