Sin City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Къщата на Нат.
Къщата на Нат. EmptyЧет Дек 13, 2012 10:23 pm by Jim West

» Търся си другарче за РП
Къщата на Нат. EmptyЧет Авг 30, 2012 6:48 pm by Jim West

» Номинации за „Годишни награди за най-добър РПГ форум”
Къщата на Нат. EmptyЧет Авг 30, 2012 12:30 pm by Мел Евънс

» Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.
Къщата на Нат. EmptyВто Авг 28, 2012 9:46 am by Зоя.

» Рецепцията и хотелска стая №712
Къщата на Нат. EmptyПон Авг 27, 2012 9:38 pm by Adriana Ambosa

» Новости.
Къщата на Нат. EmptyПон Авг 27, 2012 2:21 pm by Dàniel Moro

» Приятели на форума.
Къщата на Нат. EmptyПон Авг 27, 2012 2:17 pm by Dàniel Moro

» Апартамента на Виктор
Къщата на Нат. EmptyНед Авг 26, 2012 9:38 pm by Allison<3

» Hi, this is Zoe's phone... if you're Daniel... Screw you, if you are not, leave a massage
Къщата на Нат. EmptyНед Авг 26, 2012 9:16 pm by Зоя.

Екип
Администратор: Къщата на Нат. EMcDm
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

Affiliates
free forum

Top posters
Dàniel Moro (248)
Къщата на Нат. Vote_rcapКъщата на Нат. Voting_barКъщата на Нат. Vote_rcap 
Magic Mike (86)
Къщата на Нат. Vote_rcapКъщата на Нат. Voting_barКъщата на Нат. Vote_rcap 
Natallia (82)
Къщата на Нат. Vote_rcapКъщата на Нат. Voting_barКъщата на Нат. Vote_rcap 
Jim West (81)
Къщата на Нат. Vote_rcapКъщата на Нат. Voting_barКъщата на Нат. Vote_rcap 
Виктор Кревйър (71)
Къщата на Нат. Vote_rcapКъщата на Нат. Voting_barКъщата на Нат. Vote_rcap 
Adriana Ambosa (37)
Къщата на Нат. Vote_rcapКъщата на Нат. Voting_barКъщата на Нат. Vote_rcap 
Зоя. (23)
Къщата на Нат. Vote_rcapКъщата на Нат. Voting_barКъщата на Нат. Vote_rcap 
Allison<3 (16)
Къщата на Нат. Vote_rcapКъщата на Нат. Voting_barКъщата на Нат. Vote_rcap 
Rouz McQueen. (9)
Къщата на Нат. Vote_rcapКъщата на Нат. Voting_barКъщата на Нат. Vote_rcap 
Elliеnor James di Toledo. (6)
Къщата на Нат. Vote_rcapКъщата на Нат. Voting_barКъщата на Нат. Vote_rcap 

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 34, на Чет Фев 01, 2024 9:38 pm

Къщата на Нат.

2 posters

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Къщата на Нат. Empty Къщата на Нат.

Писане by Natallia Пет Авг 24, 2012 1:29 pm

Къщатата.
Spoiler:

Моята стая, баня и гардеробната.
Spoiler:
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Нед Авг 26, 2012 9:22 pm

Карах доста бързо както винаги и в същото време следях Уест. Сигнала изчезна някъде в покрайнините на града. За щастие не в часта в която беше в моята къща. Е поне не живеех ме близо, защото кой знае какво можеше да стане.
Паркирах колата при останалите в гаража и тръгнах към къщата. Влезнах вътре и котката и кучето веднага ме посрещнаха галейки ми се. На бас че бяха гладни. Отидох в кухнята и на бързо им сипах храна и се качих горе. Бях скапана, а утре имах още работа. Съблякох се набързо и влезнах веднага под горещият душ. Не бързах.
Постоях сигурно един час под душът докато се изкъпя изчистя цялата мръсотия от мен.
След като излезнах взех телефона и звъннах на шефа ми. Не чаках дълго.
- Ало - чух мъжки и властен глас.
- Шефе аз съм Наталия - казах с респект в гласа и пуснах тиха музика в стаята.
- Наталия - каза името ми някак странно. - Как мина?
- Супер шефе влезнах му под кожата направо! - казах сухо.
- Браво миличка, браво - каза той вече радостно. - Когато е готов се обади и го доведи и другото го оставяш на мен.
- Добре шефе нямаш проблем - казах и без да чакам да го чуя отново затворих . Оставих телефона на шкафа и се метнах на леглото и мигнавенно заспах.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Пет Окт 05, 2012 2:07 pm

След като разучих нещата излязох от дома. Карах спокойно и внимателно, докато не стигнах до къщата й. Бавно слязох от ферарито си. Закрачих облечен в нормалното си облекло, дънки, риза и маратонки. Щом стигнах до вратата звъннах и зачаках.. зачаках тя да ми отвори, като бях поставил дясната си ръка на пистолета готов за това да се изненада и да ме атакува, но въпреки това очаквах нещо повече.. да ме покани на питие и да правим неща, които преди ни изкараха извън кожата ни. Да.. тя ми беше влязла под кожата, но знаех че и аз съм влязал под нейнатаи тя нямаше търпение да ме види..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Пет Окт 05, 2012 2:21 pm

"Той пък какво правеше, тук? " си мислеше Нат докато гледаше през охранителните камер разположени по пътя на още 5 км. от къщата й, ферарито на агент Уест. Той да не си мислеше, че може да идва тук по всяко време и просто да си се изучекат и така от време на време... Е всъщност можеше, но не в това беше смисълът.
Тя не беше някоя курва, в която можеш да ходиш по всяко време! Ами ако не беше сама. Е в момента беше само. На бас, че идваше просто за едното чукане. Не щеше да го отпрати и да му каже, че е заета...
Но когато открехна вратата съвсем малко колкото да провре глава и оръжието беше зад гърбът й и видя Джим не успя да каже "махай се имам работа", а само.
- Какво правиш, тук? - за щастие беше запазила нейната маска на безразличие е отегченост. Всъщност от една страна това беше добър знак. Значи наистина е влезнала по кожата му.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Пет Окт 05, 2012 2:30 pm

Той се усмихна и доста рязко извади нещо иззад гърба си, когато видя пистолета й той каза:
-Хей.. този път не съм дошъл да се убиваме.. просто ми липсваше.. -да призна си го и тя видя кутийката с панделка.. носеше й подарък. Той се усмихна и допълни:
-Просто исках да те видя.. колкото и странно да звучи просто исках да те видя - след тези думи той издиша и допълни:
-Знам.. че може да не вярваш в това, но в момента пренебрегвам прикритието си и повече от десет правила само за да те видя.. - след тези думи той подаде кутийката и попита:
-Е? Аз липсвах ли ти?
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Пет Окт 05, 2012 2:47 pm

Окей... вървеше добре. Дори прекалено добре. Подарък? Сериозно? Нарушени 10 правила? Мислеше го за по-твърд? Нещо не беше наред.
- Да не си удари някъде главата на път? - попита и повдигна една вежда. Остави пистолета на масичката до вратата и я отвори по широко и се показа в цял ръст. Днес нямаше работа и за това косата й беше в безпорядък и беше вързан на някакъв си кок на главата. Беше с тениска на "Apocaliptyca" и къси панталонки. Беше боса и без токчета за това беше глава по-ниска от него. Искаше си токчетата.
- Не мислех, че сте толкова мекушав агент Уест - подразниго тя й на лицето й плъзна една малко иронична усмивка и бързо взе подаръка от ръцете му преди да си го е прибрал. Махна панделката и отвори кутийката... Пистолет? Deagle? Беше сладък.
Нат плъзна пръсти по хладният и гладък метал. Поего в ръце и го премери. Беше добре балансиран. Харесваше й. Погледна подозрително към Джим.
- Влизай - каза накрая и побутна с дупе врата за да се отвори по широко и влезе на вътре. Роко-кучето й-спеше на стълбите, но от светлината се събуди и когато видя Джим изръмжа.
- Не му обръща внимание - каза Нат не й направи впечетление това, а влезе на право във кухнята. Роко нямаше да го ухапе... поне така предполагаше.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Пет Окт 05, 2012 2:52 pm

След като Джим влезе клекна до кучето и го погали. Беше изненадващо, че то не го охапа, но двамата се разбраха и то го облиза. След като затвори вратата след себе си каза:
-Да ти кажа.. от към жени съм мекушав.. спах с теб, а дори не ти дадох нещо, така че смятам че заслужаваш нещо повече от просто секс - след тези думи той се доближи до нея. Прегърна я в гръб и я притисна в себе си. Тя усети тялото му и след това устните му, които се плъзнаха по вратлето й:
-Много си секси в момента.. по-секси от преди... - след което се усмихна и допълни:
-Така де.. липсваше ми и да... мекушав съм.. щом става въпрос за теб и не.. не съм дошъл да те чукам.. дошъл съм да ти покажа, че ми пука за теб.. дори и да си тази, която ще ме убие..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Пет Окт 05, 2012 3:06 pm

Ооо това си беше подло! Да не се опитваше да я размекне! Защото май се получаваше. Ааа не това не беше честно. Ако Наталия се размекнеше това нямаше да е на добре. Ама хич... Нат остави пистолета на плота и извърна глава към него. Езикът й близна съвсем леко устните му и после нежно го целуна без да пуска език. Когато се отдели от него по лицето й се плазна една топла усмивка, която хич не подхождаше на следващото й изказване.
- Не се притеснявай. Няма да съм аз тази, която ще те убие - обърна се към него и се надигна пръсти и прошепна в ухото му. - Но е много възможно да съм там.
Отстъпи крачка назад, а усмиката й беше станала някак иронична. Отиде до хладилника и извади портокалов сок и си наля в една чаша.
- Ако си гладен, мога да поръчам пица - каза спокойно все едно до сега не го заплашвала. Прибра сока и се обърна към него. Божеее... какво и се въртеше на това момиче в главата. В един момент беше размекната в друг заплашваше хора...
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Пет Окт 05, 2012 3:09 pm

Джим се усмихна и каза:
-Спокойно.. мога да се пазя, но.. за сега не ме интересува дали някой ще се опита да ме убие.. просто искам да прекарам един ден с теб.. - след като сподели това той се огледа и попита:
-Ами.. освен пица.. може ли да гледаме някой филм? - след което преглътна и допълни:
-Ще е интересно да те гушкам докато гледам някой екшън.. - щом и сподели това се доближи и допълни:
-Все пак.. няма да откажа и да отидем на вечеря, но съм сигурен, че не искаш да те виждат с негро като мен - и се засмя, защото беше ироничен относно себе си..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Пет Окт 05, 2012 3:17 pm

Екшън филм и пица? Допълнени с гушкане? Сладко... Нат отпи от сокът си. Звучеше добре. И вечерята не звучеше зле. Тя вдигна рамене.
- Мен ми е все едно. И двете предложения са добри - после се приближи с похотлива усмивка към него. - И с по-лоши от теб са ме виждали скопойно - каза тя и му намигна. Отпи нова глътка от сокът си. - Но решавай, по-бръзо, защото съм гладна и току виж изям котката. - Разкиска се и в кухнята като по поръчка се появи Меги - котката. - И като говорим за вълка - каза Нат. Котето скочи на плота и се приближи до подпрялата се на него Наталия. Тя го взе на ръце и почна да го гали.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Пет Окт 05, 2012 3:43 pm

Джим се усмихна и каза:
-Добре.. предлагам това... да гледаме филм и да ядем пица, а след това.. аз ще се погрижа за твоето... котенце - и се засмя доволно. Джим отвори хладилника и като прегледа всичко каза:
-А докато пицата дойде.. аз ще те изненадама.. - Натали се обади по телефона, за да поръча пица, а Джим приготви нещо.. бяха спагети.. вкусни спагети "Карбонара" а след това той просто сервира в две чиний, но вместо да се настани той придърпа Наталия и я притисна в себе си, като я накара да седне на коляното му. Започна да се храни, като подаде спагети с вилицата на нея и й каза:
-Нали знаеш, че може да не изгледаме филма, но преди това.. нека хапнем.. - след тези думи той я прегърна нежно и допълни:
-Самотник като мен.. има нужда от прегръдка..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Пет Окт 05, 2012 4:37 pm

Докато Наталия поръчваше две големи пици "Капричозе" от любимата си пицария Джим спокойно се разпореждаше в кухнята й. Когато се върна седна на един стол и зачака.
Когато беше готов той сипа спагетите във две чинии и ги сложи на масата. Придърпа Нат във скута си нави спагети окол една вилица и ги подне се към устните на Натилия. Тя ги хапна и бяха горещи, но не й пречеше много. Изсмука ги, сдъвчи и преглътна. Обърна се към Джим който искаше прегръдка и уви една ръка около раменете му, а другата беше на гърдите му.
- Ако питаш мен въобще може да не стигна до филм - изкискака се леко и го целуна този път по-задълбочено. Когато се дръпна нави спагети около вилицата и този път тя му ги поднесе към устата й.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Пет Окт 05, 2012 4:42 pm

Джим бавно отвори усти и опита от спагетите, като накрая се облиза и се усмихна. Загледа Нат в очите и й каза:
-Ако питаш мен.. бих започнал още сега.. - след тези думи тя усети как ръцете му просто я наместиха така, че тя да е лице в лице с него и да е в скута му. Той я придърпа и я целуна страстно, като езичетата им се заиграха и накрая й каза:
-Дори.. бих желал да го направим тук.. на кухненсия ти плот, защото толкова ми липсваше, че искам да те разсъблека и да правим страстна любов.. - след тези думи той впи сутни във вратлето й и допълни:
-Не секс.. любов!
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Пет Окт 05, 2012 4:53 pm

Ихааа... беше доста романтично настроен днеска. Подаръци, нежност, а сега не секс, а любов. УАУ! Да не намислил нещо... Всъщност докато аз си размишлявах тука Наталия си се топеше от удоволствие в ръцете му. Тялото й помнеше какво правеше той с нея.
Ръцете й минаха зад вратът му тя го дари с една страстна целувка с език. После се спусна надолу по вратът му и леко го захапа ,после засмука същото място. Захапа леко ухото и прошепна докато отъркваше мръснишки тялото си в него.
- Много си романтичен днес... - каза тя с дрезгав вече глас. Почна бавно да разкопчава ризата му и леко го целуна по ключицата. Прокара ръце надолу по мускилете на гърдите и коремът и после обратно.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Пет Окт 05, 2012 5:22 pm

Джим бавно спусна ръцете си надолу и я хвана за дупето. Притисна я в себе си и я целуна страстно, като каза:
-Желая те.. - след тези думи бавно се изправи и тя усети как тялото й беше върху плота, а той беше над нея. Бавно започна да я разсъблича, а устните му да се спускат по вратлето й. Той я погледна в очите й и й каза:
-Искам.. да те задоволя.. да те докарам до най-приятното нещо от секса.. до оргазъм.. - след тези думи тя усети как Джим сваля късите й панталонки и ръцете му разкрачиха крачетата й, а след секунда езика му премина по бельото й, като се заигра леко по най-нежната част от тялото й..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Пет Окт 05, 2012 5:32 pm

Дори още не беше свалил гащичките й, а тя вече тръпнеше от удоволствие. Беше влажна и единственото, което искаше е той да я докосва да я изпълни и да я направи своя. Единият и крак се озова зад вратът му и го притискаше в нея. Усещаше как влагата се просмуква в гащичките й и той я опитваше. А усещането направо я изправяше на нокти. Излегна се на плота й издиша тежко.
Едната й ръка мачкаше блузата си, а с другата освободи косата си и прокара ръка през нея. Изправи се на лакти и погледна към Джим който се беше настанил между краката й. Прехапа устни е от устните й излзе лек стон. Сега той я подлудяваше, а не искаше да знае какво ще стане нататък.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Пет Окт 05, 2012 5:46 pm

Джим се усмихна и каза:
-Сега искам просто да се отдадеш на момента - след тези думи ръцете му свалиха и гащичките й, а щом той я видя.. разголена от кръста надолу пред него устните му просто се доближиха и се впиха в тялото й. Езичето му навлезе в нея за секунда и той засмука соковите й. Беше толкова сладка, че искаше да прави това цяла нощ, но знаеше, че това не е пълно удоволствие, за това просто бавно извади езика си от нея и го прокара по клитора й, като започна да го движи нагоре надолу с надеждата това да и харесва, а ръцете му просто стиснаха дупето й и тя го усети.. усети как той я задържа разкречена, докато минаваше с език по нея.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Пет Окт 05, 2012 6:02 pm

Когато свали гащичките й тя си мислеше, че беше готова, за това, което й предстои, но не беше. Когато езикът му мина през онази мека и чувствителна част между краката й от устните й се откъсна едно високо и продължително станание. Тя гледаше как глвата му се движи и как езикът му я опознаваше. Хвана се заръба на плота и стисна толкова силно, че ръцете й побеляха. Когато започна да си играе с клиторът й тя отметна глава назад и прехапа толкова силно устини, че чак и по тече кръв от устните й. Дъхът и излизаше на пресекулки. Кракът й който беше зад вратът му го притисна още в нея, а тазът и почна инстинктивно да се движи. Искаше да събере крака един в друг, но той я държеше и не й позволяваше.
- Моля ти се... Джиммм... по-бързо - не можеше да говори. Изведнъж на вратата се звънна, а тя изписка. Не защото се стресна, а защото току що той засмукал и ухапал леко клиторът й. - Мамка му - изруга силно тя. На вратата се звънна още един път. - Господи май ще убия някой - каза задъхана Наталия.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Пет Окт 05, 2012 6:21 pm

Джим чу звънеца, но не спираше той просто продължаваше да движи езичето си по най-нежната й част. Ръцете ми стиснаха бедрата й и я притиснаха към мен, като тя усети как настоятелно забързвам движения и колкото се може по-бързо движех езика си по клитора й. Исках да я докарам до онази влудяваща наслада, като след това ще искам да ме моли за това.. Да властвам над нея беше невъзможно, освен ако не и да нещо в замяна и в момента исках само и единствено да я докарам до оргазъм..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Пет Окт 05, 2012 7:04 pm

Джим се направи, че не чу звънеца и Натали последва примерът му. Той стисна бадрата й, а тя изстне докато той забързваше движенията и я приближваше до желаното от нея усащане. Тя заби нокти в бедрата си от там потекоха малки стуйки кръв. От устата и излезнаха няколко стенания които се превърнаха във викове.
- Моля те - каза жалостно тя. - Джиммм... - пристина се в него и изваднъж една вълна удоволствие я блъсна толкова силно, че се разби с нея. Гърбът на Наталия се изви в дъга, а звуците които излезнаха от устните й не бяха човешки. Това си беше чисто животинско. Никой преди не й беше доставял такова удоволствие.
Оргъзмът продължи сигурно няколко минути в които тялото на Нат се извиваше и не можеше да си на мери място от удоволствие. А от устните й се откъсваха всякакви звуци.
Когато тялто й си успкой тя лежеше на плота, влажна, потна и едва дишаше, но знаеше, че това беше само началато.
Леле ако това беше началото представете си края или средата.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Пет Окт 05, 2012 10:47 pm

Джим преминаваше с език по клитора й, докато тя не се отпусна върху масата. Знаеше, че това е краят на първия й оргазъм, но той просто искаше да я изтощи, за това не спря. Накрая просто я облиза за последно преди да направи нещо друго. Дори не го интересуваше звънеца. Просто се изправи до масата и се усмихна, като каза:
-Надявам се да ти е харесало.. - след тези думи ръцете му се плъзнаха нагоре и той бавно свали и другите й дрехи като тя остана чисто гола пред него. Той все още беше с дънки и тениска и просто се притисна в нея, като тя не можеше да усети тялото му през плата, но усети устните му, които се впиха в гърдите й и ръцете й които ги обвиха. Накрая той я погледна в очите и попита:
-Кажи ми.. какво е следващото ти желание.. как да те докарам до оргазъм? - и зачака отговора й.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Съб Окт 06, 2012 4:24 pm

Джим я до разсъблече и тя го погледна похотливо знаейки, че едва сега започват. Той започна да целува гърдите й, а тя използва момента да си поеме дъх. Накрая той се изправи и я погледна и попита какво е следващото й желания. Ооо... имаше толкова много желания в момента и идей, че на лицето й се пълзна едно огромна и перверзна усмивка, но първа щеше да му върне услугата. Изправи се в седнало положение и обви с ръце вратът ме и го целуна страстно по устните. Езикът й се плъзна в него и облада устата. Бутна го леко ислезна от плота без да прекъсва целувката и ги обърна, така че той да е към плота. Съблече на бързо тениската му и устните й се плъзнаха по вратът му къде прокарака език по леко го захапа.
Устните й продължиха надолу по тялото му и се спряха на зърната му, облиза ги едно по едно и после и двете ги захапа. После устните й се плъзнаха по плочките на коремът му докато не клекна пред него. Погледна от долу с перверзна усмивка й после доближи до издутината на панталоните му и леко го захапа през дънките той съвсем леко подскочи и тя се зкиска тихо. Прокара език по дънките точно на издутина докато не стигна коланът му. Облиза кожата там където се скреваше под дънките.
Бързо разкопча катарамата на колана и дънките сами паднаха. Облиза боксерките там където беше пенисът му. Захапа края на боксерките й ги смъкна до средата на бедрата му. Хвана с една ръка пенисът му, а другата плъзна по бедрто му и после между крката му и обхвана едната му бузка. Прокара език по топките му и после по цялата дължина на членът му, който вече беше огромен. Засмука главичката му. И после го пое целият в устата, докато масажираше задните му части с една ръка и го пое докато не я изпълни цялата и накрая го засмука за кратко. Продължи да прокарва език по него и да го засмуква и лекичко го хапеше от време на време.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Съб Окт 06, 2012 6:13 pm

Джим не очакваше това от нея, но тя просто се намираше на колене пред него. Палавото сваляне на дрехите му просто го караше да побеснее от кеф. Тя можеше да усети колко е възбуден дори без да е започнала, а когато пое целия му пенис в гърлото си той се втвърди и стана по-голям като ръцете на Джим просто притиснаха главата й към него и той можеше да усети колко на дълбоко е в гърлот й. Това му харесваше, но знаеше че тя има нужда от въздух и я пусна, за да продължи да си играе с пениса му, а накрая я погледна в очите и й каза:
-Поеми го пак.. не спирай.. накарай ме да свърша.. колкото се може по-бързо..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Съб Окт 06, 2012 6:39 pm

Тя щеше да го накара да свърши, но това колко бързо щеше да стане не зависеше от него. Тя му се усмихна леко и продължи да третира членът му като близалка, която колкото повече обработваш толкова по-скоро ще опиташ пълнежа. А тя искаше да го опита!
Палавите й ръчички се разхождаха по задните му части и членът му, а устните и езикът й го обхождаха и го твърдяваха все повече. Чувстваше как все повече изпълва устните и ръцете й започна да забързва движенията си, докато слушаше накъсано дишане на Уест.
Когато усети, че вече той е накрая го пое докато не се изпразни в нея и тя не усети солената течност в устите си.
Когато свърши се изправи пред него облизвайки устни.
- Може да продължим в спалнята - каза тя с дрезгав глас. - Там имам някой интересни играчки...
Тя се ухили и се притисна в него докато не усети как пенисът му се отърква в бедрото й.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Съб Окт 06, 2012 6:48 pm

Джим стисна силно масата с ръце и просто се отпусна, докато тя изсмукваше соковете му. Негрото бавно издиша и каза:
-Няма как да откажа на красавица като теб - а щом усети как тя се отърква в нея той се усмихна. Ръцете му се плъзнаха по тялото й и стиснаха дупето й, а той каза:
-Готов съм.. заведи ме при играчките си и си играй с мен все едно аз съм по-важен от всяка една от тях. - след което я целуна старстно и допълни:
-А накрая ми дай да те чукам както аз искам.. - щом каза това тя усети как той стисна бузките й и я притисна в себе си, а така тя усети как пениса ми се отърква в нея, но не навлиза.. само я дразни.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите