Sin City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Къщата на Нат.
Къщата на Нат. - Page 4 EmptyЧет Дек 13, 2012 10:23 pm by Jim West

» Търся си другарче за РП
Къщата на Нат. - Page 4 EmptyЧет Авг 30, 2012 6:48 pm by Jim West

» Номинации за „Годишни награди за най-добър РПГ форум”
Къщата на Нат. - Page 4 EmptyЧет Авг 30, 2012 12:30 pm by Мел Евънс

» Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.
Къщата на Нат. - Page 4 EmptyВто Авг 28, 2012 9:46 am by Зоя.

» Рецепцията и хотелска стая №712
Къщата на Нат. - Page 4 EmptyПон Авг 27, 2012 9:38 pm by Adriana Ambosa

» Новости.
Къщата на Нат. - Page 4 EmptyПон Авг 27, 2012 2:21 pm by Dàniel Moro

» Приятели на форума.
Къщата на Нат. - Page 4 EmptyПон Авг 27, 2012 2:17 pm by Dàniel Moro

» Апартамента на Виктор
Къщата на Нат. - Page 4 EmptyНед Авг 26, 2012 9:38 pm by Allison<3

» Hi, this is Zoe's phone... if you're Daniel... Screw you, if you are not, leave a massage
Къщата на Нат. - Page 4 EmptyНед Авг 26, 2012 9:16 pm by Зоя.

Екип
Администратор: Къщата на Нат. - Page 4 EMcDm
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Affiliates
free forum

Top posters
Dàniel Moro (248)
Къщата на Нат. - Page 4 Vote_rcapКъщата на Нат. - Page 4 Voting_barКъщата на Нат. - Page 4 Vote_rcap 
Magic Mike (86)
Къщата на Нат. - Page 4 Vote_rcapКъщата на Нат. - Page 4 Voting_barКъщата на Нат. - Page 4 Vote_rcap 
Natallia (82)
Къщата на Нат. - Page 4 Vote_rcapКъщата на Нат. - Page 4 Voting_barКъщата на Нат. - Page 4 Vote_rcap 
Jim West (81)
Къщата на Нат. - Page 4 Vote_rcapКъщата на Нат. - Page 4 Voting_barКъщата на Нат. - Page 4 Vote_rcap 
Виктор Кревйър (71)
Къщата на Нат. - Page 4 Vote_rcapКъщата на Нат. - Page 4 Voting_barКъщата на Нат. - Page 4 Vote_rcap 
Adriana Ambosa (37)
Къщата на Нат. - Page 4 Vote_rcapКъщата на Нат. - Page 4 Voting_barКъщата на Нат. - Page 4 Vote_rcap 
Зоя. (23)
Къщата на Нат. - Page 4 Vote_rcapКъщата на Нат. - Page 4 Voting_barКъщата на Нат. - Page 4 Vote_rcap 
Allison<3 (16)
Къщата на Нат. - Page 4 Vote_rcapКъщата на Нат. - Page 4 Voting_barКъщата на Нат. - Page 4 Vote_rcap 
Rouz McQueen. (9)
Къщата на Нат. - Page 4 Vote_rcapКъщата на Нат. - Page 4 Voting_barКъщата на Нат. - Page 4 Vote_rcap 
Elliеnor James di Toledo. (6)
Къщата на Нат. - Page 4 Vote_rcapКъщата на Нат. - Page 4 Voting_barКъщата на Нат. - Page 4 Vote_rcap 

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 34, на Чет Фев 01, 2024 9:38 pm

Къщата на Нат.

2 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Чет Дек 06, 2012 6:10 pm

Още докато беше чувствителна Джим отново почна да я опипва между краката и тя отново цялата потръпна. Като чу за Бахамите малко се изненада, но после го погледна.

- Само това ли измисли докато ме чукаше. Бахамите... без задръжки... Само за секси ли мислиш? - попита тя и се приближи ухапвайки долната му устна и притискайки се в него колкото може. - Би могъл да ме развържеш, но после да не оплакваш, че съм ненаситна - каза мръснишки и облиза устните му. - А и аз трябва да те питам за умора. Все пак ти правиш всичко. Аз просто си седя и се наслайждавам - каза Наталия и се отпусна на леглото.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Чет Дек 06, 2012 10:21 pm

Той се усмихна и каза:
-Не мисля само за секс! - след което едната му ръка я развърза. Погледна я в очите и й каза:
-Но понеже не бързаме за никъде може да останем още в леглото - развърза и другата й ръка, като се отпусна до нея. Погледна я и допълни:
-Така де.. какво ти се прави на теб? Защото аз не съм изморен и искам да видя колко енергия имаш. - след тези думи издиша и загледа тавана, като постави ръцете си зад главата:
-Така де.. какви идеи имаш, за.. продължение на вечерта? - и се усмихна доволно, сякаш чакаше позволение от нея да продължат.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Пон Дек 10, 2012 1:20 pm

Тя присви очи и го огледа. Наистина не изглеждаше изморен да не взимаше някакви хапчета. Нат силно се съмняваше. Тя се надигна на лакти и го целуна после се облегна на него и почна да прокрава пръсти по плочките на коремът му докато говореше.
-Може да поплуваме малко, щом казваш, че не си изморен - каза тя и целуна един стар и почти невидим белег на гърдите му. После плъзна устини на горе по шията му и се доближи до ухото му. - Или пък да отидем в джакузито - прошепна тя ш захапа меката част на ухото му. - Или да си вземем вана - тя притисна голото си тяло към него и преметна единят си крак върху неговият.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Пон Дек 10, 2012 3:11 pm

Той се отпусна на леглото и я погледна:
-Ами.. няма да откажа джакузито или ваната, но.. предпочитам джакузито - след тези думи той я погледна в очите и й каза:
-Така де.. освен, ако ти нямаш някое друго предложение.. за някое от другите места - усмихнах се и се наведох леко, за да я целуна. Устните ми се сляха с нейните.. нежна и романтична целувка.. беше странно, но ми харесваше, а когато тя докосна тялото си с моето аз нежно я притиснах с ръка към себе си, като я прегърнах. Беше ми приятно да я усещам.. да усещам как топлото и тяло се слепи с моето. Усмихнах се и леко помръднах кракът си, като тя усети как се намести между краката й. Погледнах я в очите и попитах:
-Е? Какво ти се прави?
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Пон Дек 10, 2012 3:29 pm

Джим каза, че предопчита джакузито, но поиска тя да избере и продължи да я целува. Тя отвръщаше на целувките му още известно време докато накрая не се отедели от него.

- Отивам да пусна джакузито - каза тя и го целуна за последно. Отиде в банята пусна водата в джакузито като я нагласи на 40 градуса. Огледа се и намери един ластик и бързо си върза косата и през това време в банята се образзува гъста пара тя отиде до врата и видя как Джим се излежава.

-Идваш ли? -попита тя и се скри в банята. Отиде до джакузито и се плъзна вътре
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Пон Дек 10, 2012 4:03 pm

Бавно се изправих от леглото и след малко изпуках врата си. Доближих се до банята и я погледнах как се е отпуснала във водата. Усмихнах се доволно и закрачих към нея. Застанах прав точно над нея и тя можеше да се наслади на гледката ми, като и казах:
-Идвам.. с удоволствие - Бавно навлязох във водата, като се надвесих над нея. Притиснах тялото си в нейното и я целунах, но този път със страст и жар.. езичето ми се оплете в нейното, а тялото ми се отърка внимателно в нея. Отлепих се и се усмихнах:
-Радвам се, че те наеха да ме убиеш.. така се срещнахме.. - след като казах това се отпуснах до нея.. зачаках да видя дали тя ще се долепи в мен и дали ще желае да ме прегърне, но преди това я погледнах и й казах:
-Мисля, че се влюбвам..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Пон Дек 10, 2012 4:15 pm

Наталия се усмихна,когато той се надвеси над нея и после се засмя, когато той веднага се настани върху нея и почна да я целува отърквайки се в нея... колко подло беше само да я подмамва така. Когато той седна до нея веднага щеше да се качи върху него, но после чу думи които я накараха да изтръпне. Не знаеше дали е от щастие, че беше постигнала най-после целта си, или от тъгат, че го предаваше. Нещо в стоваха й се сви, но тя запаза самообладание и се обърна с усмивка към него.

- И аз, скъпи - каза нежно Нат и го възседна почвайки палаво да го целува и да масажира достойнстовото му се една ръка, а другата беше зад вратът му.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Пон Дек 10, 2012 4:21 pm

Джим се усмихна и се отдаде на целувките й и усети как тя си играе с него. Ръката й го влудяваше а той издиша срещу устните й и тя усети сладкия му топъл дъх, като след това я целуна страстно и щом тази сладка целувка приключи той я погледна в очите и показа, колко му харесваше това.. Доближи се до ушето й и й каза:
-Не спирай.. накарай ме да свърша и ще направя каквото пожелаеш.. моля те.. накарай ме да свърша.. - след тези думи той отново я целуна и допълни:
-Не спирай.. - искаше да и се отдаде.. искаше да е неин.. усещаше я и просто се отпусна в джакузито, като се съсредоточи върху това, което тя правеше с ръка..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Пон Дек 10, 2012 4:42 pm

Наталия му се усмихна съблазнително и ръката й започна по сериозно и усилено да се съсредоточва към него. Прокара език по устните му и после надолу по вратът му където бавно го засмука. Ръката й стегна леко хватката около членът му и зъбърза движенията си. Устните й продължиха надолу по гърдите му и се спряха на зърната му. Почна да засмуква едно после друго и попиваше с език водата от гърдите му. Усщаше как той бързо набъбваше в ръката й и знаеше, че скоро бялата течност ще се излее във водата. Тя се надигна и отново го целуна, като грубо проникна с език в устата му и се заигра с езикът му. Усещаше как диша тежко и извива гръб изпод нея. Тя зъбърза максимално двиеженият с ръката си... И извъднъж усети как гъстата течност се изсипва във водата и той едновременно с това се отпусна. Тя му се усмихна и го целуна по устините.
- Сега ще си върнеш ли услугата? - попита тя мръснишки.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Пон Дек 10, 2012 4:51 pm

Той се усмихна и каза:
-Да! - след тези думи се завъртя така, че той да е отгоре. Ръцете му бавно се спуснаха по тялото й, като преминаха по гърдите й и за секунда ги стиснаха, но продължиха надолу. Устните му започнаха да обсипват вратлето й и тя усети как ръцете му се намираха между краката й. С едната си ръка той започна нежно да гали клитора й, а с другата той доста внимателно прокара две пръстчета между "срамните й устни" и след секунда навлезе в тях. Започна да движи и двете си ръце, като ги движеше доста бързо в кръгови движения. Навлизаше и излизаше от нея и се надяваше това да я влуди. Устните му обвиха едно от зърната й и дори го стиснаха за секунда, като се заиграха с него, а езичето му започна да преминава по това зърно. Очите му погледнаха нагоре в нея и той искаше да види реакцията й от това. Пениса му внимателно се отъркваше в стомахчето й, като тя можеше да го усети.. колко е доволен от насладата, която тя му достави преди малко..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Пон Дек 10, 2012 5:22 pm

Наталия плъзна ръце по ръбът на джакузито и тялото й бавно и инстинкитовно почна да се движи с ритъмът на ръцете му, а тялото й постепенно почна все повече и повече да се гърчи. Беше не описуемо това, което правеше той с нея, особенно като почна да си играе със зърната на гърдите й. Когато ги хапеше и облизваше цялата изтръпваше. Сърцевината между краката й бавно почна да пулсира и тя все пове и повече не можеше да удържи тялото си в една позиция. Усащеше как изгаряше между краката, а от устните й вече почнаха да излизат какви ли не звукове. Изведнъж усети все едно нещо я залепи до ръбът на джакузито и как все едно изрегва и това я накра на извие гръб в дъга, а от устните й се откъсна името на нейният задоволител. Когато тялото й се успокои тя отпусна глава назад и затвори очи дишайки тежко.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Пон Дек 10, 2012 5:49 pm

Ръцете му бавно забавиха движението си, като се плъзнаха нагоре по тялото й. Преминаха по гърдите й, като ги стиснаха и така те изпъкнаха. Бяха по уязвими за устните му, а зърната й за зъбките му и след секунда тя усети как той премина с език по едното й зърно и след това лекичко го захапа. Докато беше разсеяна от това удоволствие той бързо премести устните си върху нейните и сля езичето си с нейното, като не и даде възможност да изстене, а изненадата която и беше подготвил беше пениса си. Навлезе рязко с него, но не докрай.. просто навлезе в нея, колкото можеше и се усмихна, като се надяваше това не само да я изненада, но и да я накара да го иска още повече..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Пон Дек 10, 2012 5:57 pm

Тя му се усмихна палаво за малко преди да я целуне и изведнъж тялото й се изви в дъга, когато той проникна в нея изненадващо. Наталия обаче бързо зае нещата в свой ръце. С бързо двиежения тя се оказа върху него и бавно седна в скута му поемайки целият му член в себе си. Наведесе напред и в същото време повдигна тазът си поднасяйки му гърдите си и той веднага схвана намека и почна да я целува и захапва, обаче това не продълже дълго. Нат пак седна и този път го целуна страстно и бавно почна да движи тазът си, леко напред, нагоре и надолу. Доставяйки така удоволствие и на себе си и на него.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Пон Дек 10, 2012 6:13 pm

За секунди Нат пое нещата в свой ръце. Беше изненадващо, но това му хареса.. възбуждаше го, когато и тя показва някакво желание в това и когато направи рязкото проникване той усети как тялото й обви пениса му. Навлезе целия в нея, а това просто го влудяваше. Издиша възбудено, като видя гърдите й пред лицето си. Стисна ги с двете си ръце и започна да преминава с езиче по зърната й, като нежно ги засмукваше. Усети поредното навлизане и отново бяха на едно ниво, но ръцете му не спряха да мачкат гърдите й. Точно обратното. Стискаха ги и ги масажираха с надеждата да я възбужда, а като я погледна в очите и й каза:
-По-бързо.. накарай ме да свърша.. но този път.. в теб.. - и издиша насреща й, но след секунда впи устни в нейните..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Вто Дек 11, 2012 9:00 pm

Наталия се усмихна на Джим и продължи бавно да се движи върху него като от време на време се навеждаше и впиваше устни в неговите. Усещането как пенисът му прионикваше в нея всеки път беше божествено. Как се плъзга и дразни нервите й. Всяко негово докосване я подлудяваше. А когато докосваше гърдите й, смучеше зърната й и ги хапеше тя направо полудяваше. Когато почна да се движи по-бързо и нервите й се опънаха до краен предел тя едва се сдържаше, но искаше да свършат заедно. Когато вече беше накрая усещаше как той беше толкова огромен, че едва го побираше в себе си без да извика. Накрая когата вече беше на върха заедно с него отметна глава назад извика името гледайки как той свършва...
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Вто Дек 11, 2012 10:12 pm

Джим я усещаше. Тя се стискаше толкова много, че беше толкова тясна, а размера на пениса му просто правеше нещата още по-невероятни. Тя сякаш знаеше какво обича той и когато и двамата бяха на този краен предел, които им достави удоволствие. Джим сля устни с нейните и се притисна рязко в нея, като и двамата усетиха как спермата му се разлива в нея. Той я погледна в очите и каза:
-Ти ме допълваш.. а аз те изпълвам.. - и се усмихна доволно, като попита:
-Какво ти се прави сега? - но дори и не мислеше да вади пениса си от тялото й , защото така.. му беше много добре..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Вто Дек 11, 2012 10:36 pm

Усмихна се на репликата му и погали с палец скулите му. Тя го прегърна като се долепи плътно до него и каза:
- Може ли да поседим така за минутка - той кимна и тя отпусна глава на раменете му и й идваше да се разплаче. Влюбен... Тази дума не й излизаше от главата. Да това беше целта й. Трябваше да му влезе под кожата и после да го предаде, но не мислеше, че и тя ще отвърне на чувствата му. Беше много прецакана. От години подтискаше чувствата си и сега изведнъж БАМ! Това не беше честно, защо точно него, не можеше ли да не е някой, които трябва да предаде или убие. ПФффф... тя и нейният късмет. Погледна часовника в стаята си и беше вече доста късничко, тя се отлепи от него и го погледна.
- Искаш ли да си лягаме, а утре ще излезем някъде? - попита и наклони глава на една старана.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Вто Дек 11, 2012 10:52 pm

Той я целуна и каза:
-Да.. - след което се усмихна и допълни:
-Но при едно условие.. ще спим така.. чисто голи.. - целуна я отново и допълни:
-Искам да усещам тялото ти до моето! - щом каза това устните му се плъзнаха по вратлето й. Искаше да я усеща постоянно.. да е в такава близост с нея, ще направо да си е в нея. Погледна я в очите и допълни:
-Така де.. да отиваме.. - бавно излезе от джакузито, като я прегърна и тя усети, че той има намерение да се движи така.. докато е още в нея. Усмихна се и щеше да се радва да види реакцията й от това, че пениса му е още в тялото й, а той крачи спокойно из къщата..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Вто Дек 11, 2012 11:12 pm

Натали му се усмихна, когато поиска да спят чисто голи и му кимна. Малко се изненада, обаче, когато той стана и почна да я разнася, докато беше още в нея, а това доста дразнеше сетивата й. Тя се разсмя и го целуна. Когато легнаха съответно той беше от горе и я целуваше. Може би нямаше да заспят скоро, ако така продължаваха.
- Май... няма да... заспим... скоро - каза Нат измежду целувките му. Накрая тя го спря за секунда. - Ако искаш може да направим един последен рунд? - усмихна се Нат и се отърка бавно, но палаво в него.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Вто Дек 11, 2012 11:21 pm

Джим се усмихна и каза:
-Еми.. нека направим.. последния рунд.. който ще се състои от.. не знам колко битки.. - след което устните му преминаха по вратлето й и той попита:
-Е? Какви са желанията ти преди да заспим.. как искаш да ме усетиш.. - след тези думи я погледна право в очите. Целуна я и езичето му отново се заигра с нейното:
-Къде искаш да ме усетиш и.. какви желания да ти изпълня преди лека нощ? Как искаш да те приспя? - и я загледа любопитно в готовност да изпълни всяко нейно перверзно желание.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Сря Дек 12, 2012 10:12 pm

Тя го целуна много бавно, като езикът й си играеше с неговият. Тазът й се отъркваше в този на Джим, опитвайки се да го изкуши. Прокапваше ръца по широкият му мускулест гръб, до към стегнатото дупе и обратно.
- Нека да е бавно - прошепна Нати срещу устините му. - Нека да мъчително - тя целуня вратът му и бавно го засмука после приближи устни до упото му. - Изтощиме до краен предел - каза с дрезгав глас и захапа меката част на ухото му. После се върна на устните му като захапа долната почти до кръв и после отново проникна с език в устата му.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Чет Дек 13, 2012 8:18 pm

Той се усмихна и започна да прави движения, които щяха да я подлудят. Първо с почукване на "Вратите на Рая"
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdi5r8huVT1r3e7qmo3_r1_250.gif
След това разпалването на огъня
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mdi5r8huVT1r3e7qmo4_r1_250.gif
Залъга я че ще влезе, но не го направи
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdi5r8huVT1r3e7qmo5_r1_250.gif
Завъртя я и започна да доставя удоволствие и отзад, но без да навлиза
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdi5r8huVT1r3e7qmo6_r1_250.gif
Върна се в правилната позиция
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdi5r8huVT1r3e7qmo7_r1_250.gif
И накрая http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdi5r8huVT1r3e7qmo10_r1_250.gif
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Чет Дек 13, 2012 8:33 pm

Наталия я подлудяваха неща, които правеше Джим и с нея, а и още беше свръхчувствителна и всичко, това я караше да изтърпва и дразнеше нервите й. В началото само прехапваше устни и дишаше тежко, но по-късно почна и да стене, а когато я обърна се възбуди още повече мислейки си, че като за последно ще е анално, но не беше така. Накрая отново си я обърна и навлезе отпред много навътре. Тя обви крака окол кръстат му притискайки го към себе си, а ръцете й се плъзнаха към дупето му и го стигнаха усещайки как мускулите му се стягат и отпускат при всеки тласък. Тя извиваше гръб и стенеше молейки се за още и още .
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Jim West Чет Дек 13, 2012 8:48 pm

Джим не можеше да спре. Не искаше. Движеше се по-бързо и по-бързо опитвайки се да проникне колкото се може повече в нея. Усмихна се доволно и каза:
-Искам.. след като те накарам да свършиш.. след като усетиш чувството на приятния оргазъм да те чукам здраво и анално.. искам да те чукам докато не поискаш да спра.. докато не можеш да издържиш повече.. - след тези думи той се изтласка рязко напред и тя усети пениса му дълбоко в себе си. Устните му се сляха с нейните и той и каза:
-Кажи ми че го искаш.. кажи ми че искаш да ме усетиш навсякъде..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Natallia Чет Дек 13, 2012 9:19 pm

Наталия едва си поемаше дъх. Масивното му тяло я покриваше цялата, но не че й тежеше... Достойнството му беше толкова навътре в нея на моменти, че Наталия се задъхваше усещайки толкова противоположни чувства в себе си и то от едно движение. Тазът й се движеше в ритъмът на Джим и това караше тялото й да трепери неудържимо. Забивайки нокти в дупето му при поредният тласък влязъл доста навърте тя издиша тежко и го погледна в очите и едната й ръка се премести от дупето му зад вратът му като го приближи към себе си прошепвайки срещу устните му.
- Накарай ме да припадна от чукане - изръмжа едва ли не, докато гърбът й се превиваше от удоволствие.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нат. - Page 4 Empty Re: Къщата на Нат.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите