Sin City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Къщата на Нат.
Рецепцията и хотелска стая №712 EmptyЧет Дек 13, 2012 10:23 pm by Jim West

» Търся си другарче за РП
Рецепцията и хотелска стая №712 EmptyЧет Авг 30, 2012 6:48 pm by Jim West

» Номинации за „Годишни награди за най-добър РПГ форум”
Рецепцията и хотелска стая №712 EmptyЧет Авг 30, 2012 12:30 pm by Мел Евънс

» Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.
Рецепцията и хотелска стая №712 EmptyВто Авг 28, 2012 9:46 am by Зоя.

» Рецепцията и хотелска стая №712
Рецепцията и хотелска стая №712 EmptyПон Авг 27, 2012 9:38 pm by Adriana Ambosa

» Новости.
Рецепцията и хотелска стая №712 EmptyПон Авг 27, 2012 2:21 pm by Dàniel Moro

» Приятели на форума.
Рецепцията и хотелска стая №712 EmptyПон Авг 27, 2012 2:17 pm by Dàniel Moro

» Апартамента на Виктор
Рецепцията и хотелска стая №712 EmptyНед Авг 26, 2012 9:38 pm by Allison<3

» Hi, this is Zoe's phone... if you're Daniel... Screw you, if you are not, leave a massage
Рецепцията и хотелска стая №712 EmptyНед Авг 26, 2012 9:16 pm by Зоя.

Екип
Администратор: Рецепцията и хотелска стая №712 EMcDm
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Affiliates
free forum

Top posters
Dàniel Moro (248)
Рецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcapРецепцията и хотелска стая №712 Voting_barРецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcap 
Magic Mike (86)
Рецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcapРецепцията и хотелска стая №712 Voting_barРецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcap 
Natallia (82)
Рецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcapРецепцията и хотелска стая №712 Voting_barРецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcap 
Jim West (81)
Рецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcapРецепцията и хотелска стая №712 Voting_barРецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcap 
Виктор Кревйър (71)
Рецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcapРецепцията и хотелска стая №712 Voting_barРецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcap 
Adriana Ambosa (37)
Рецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcapРецепцията и хотелска стая №712 Voting_barРецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcap 
Зоя. (23)
Рецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcapРецепцията и хотелска стая №712 Voting_barРецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcap 
Allison<3 (16)
Рецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcapРецепцията и хотелска стая №712 Voting_barРецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcap 
Rouz McQueen. (9)
Рецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcapРецепцията и хотелска стая №712 Voting_barРецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcap 
Elliеnor James di Toledo. (6)
Рецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcapРецепцията и хотелска стая №712 Voting_barРецепцията и хотелска стая №712 Vote_rcap 

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 34, на Чет Фев 01, 2024 9:38 pm

Рецепцията и хотелска стая №712

2 posters

Go down

Рецепцията и хотелска стая №712 Empty Рецепцията и хотелска стая №712

Писане by Adriana Ambosa Пон Авг 20, 2012 11:42 pm

Излязохме пред бара, като аз повлияна вече от алкохола, а и нестабилността на високите обувки ме накара да се хвана за ръката му, но над лакътя..Определено ми беше нужна малко упора..Той ме завлече към мотора, който беше обграден от трима мъжаги с черни дрехи..Рязко пуснах мускула му и го погледнах..
-Искаш да се кача с теб на това чудо, в твоето състояние..Макар, че не си пиян не си и трезвен..-той разклати глава и от километри си личеше колко не му пука..След няколко минути борба със себе си теглих майната на съвестта си и се качих на вече запалилият мотор..Обгърнах кръста му с ръце, облягайки се на гърба му..
След около петнадесет минути пристигнахме благополучно в..аз изобщо не знаех къде отиваме, до момента в който мотора спря на паркинга пред хотел ''Лас Вегас''. Даниел загаси двигателя и ръмжащото возило затихна..Той отпусна ръце на коленете си, а аз отпуснах хватката около кръста му и слязох от мотора..
Влязохме, а на мен отново ми се наложи да го хвана за мускула..Взехме си стая за двама, а връзките му и тук направиха така, че нямаше нужда да вадим лични карти..Жената от рецепцията ми упъти до стаята и ние се качихме в асансьора..След около минута бяхме на седмия етаж и бързо открихме стая 714..
Даниел отключи и ми направи място да мина преди него..влизайки пред лицето ми се откри невероятна стая..Запътих се към остъклената стена събувайки обувките си пред стъклото..Едната не можа да се задържи върху тока си и падна на страни..Той влезе след мен, поставяйки табелката за ''Не ни безпокойте'' на вратата..Завъртях се към него, а когато той беше вече толкова близко, колкото и в бара и ръцете му бяха върху бедрата ми, аз вдигнах краката си преплитайки ги около кръста му, оставяйки ръцете му да ме придържат върху дупето...
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 37
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Рецепцията и хотелска стая №712 Empty Re: Рецепцията и хотелска стая №712

Писане by Dàniel Moro Сря Авг 22, 2012 2:14 pm

Не бях учуден колко бързо Адриана се съгласи на предложението ми да се махнем от дискотеката. И как иначе.. Винаги игричките ми работеха безотказно.
Излязохме навън и след няколко секунди седяхме пред мотора, с който бях дошъл. Охранителите на дискотеката го пазеха, точно както им бях поръчал по-рано. Направих им знак, за да разберат, че са свободни и се качихме на мотора, макар и с малко усилия. Въпреки, че бях изпил няколко чаши, това изобщо не ми пречеше. Чувствах се по-добре от всякога.
Не след дълго пристигнахме в хотела, където щяхме да се позабавляваме. Отново използвах връзките си и без много мотане, се качихме в стаята. Няколко секунди по-късно Адриана вече се намираше в ръцете ми, а устните ми бяха намерили нейните. Пренесох я до голямото легло в дъното на стаята, лягайки върху нея.
- За кого работиш, Адри?
Попитах любопитно, продължавайки да я целувам, а устните ми се спуснаха по врата й. Мда, това бях аз.. Винаги недоверчив и търсещ истината зад красивото лице на една жена. Но можеше ли да бъде по друг начин? Идеално знаех, че никога не може да имаш доверие на красива жена. Рано или късно винаги щеше да те предаде.
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Рецепцията и хотелска стая №712 Empty Re: Рецепцията и хотелска стая №712

Писане by Adriana Ambosa Сря Авг 22, 2012 2:34 pm

Устните му ме обсипваха с целувки, а ръцете ми се плъзнаха по гърба му нагоре към раменете, където се спряха..
-До преди седмица работех за руското посолство..Разследвахме убиеца на Михаил Аненков..Работеше за ЦРУ, но беше предаден от сестра си и го Андреевич, го уби..година се занимавахме със случая и щом научих нужната информация му пръснах черепа..-след тези дими от устата ми се изнесе гърлен стон..Устните му вече се намираха върху гърдите, премахвайки от пътя си роклята и бельото от ефирен плат..вплетох пръсти в косата му, разрошвайки иначе небрежната му прическа..
Колкото и да бях момиче и определено по-слаба физически от него го хванах неподготвен и отпуснат, за да го завъртя върху леглото..Прехвърлих крак през таза му..Наведох се и отново намерих устните му проправяйки път на езикът си между тънките му устни..Ръката ми се плъзна нагоре до началото на тениската му и се пъхна отдолу..Леко нагърчвайки я след себе си, ръката ми докосна голата плът на гърдите и плочките на корема..
-А каква конкретно е твоята работа? -попитах когато отделих устни от неговите, поемайки поне капка въздух..Нечестно щеше да е ако само той знае с какво се занимавам аз..

Adriana Ambosa
Adriana Ambosa
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 37
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Рецепцията и хотелска стая №712 Empty Re: Рецепцията и хотелска стая №712

Писане by Dàniel Moro Сря Авг 22, 2012 3:17 pm

Засмях се след отговора й. Кой би предположил, че щях да срещна наемна убийца в дискотеката, че дори и да си тръгна с нея.. Сега поне знаех с кого си имам работа и можех да бъда сигурен, че умее да се бие повече от добре. Макар, че ако се изправех срещу нея, нямаше начин да остане жива. И все пак.. не исках да я убивам. А и нямах мотив. Много щеше да си изпати ако реши да пробва нещо срещу мен.
- Оо.. значи си имам работа с лошо момиче?
Попитах доволно, усмихвайки се едва забележимо. Кожата ми бе започнала да пари след докосванията на Адриана, карайки ме наистина да я желая. Оставих се в нейните ръце, давайки й миража, че тя командва парада.
- Каква е моята работа? Хмм.. да остана жив!
Поредният многосмислен отговор, откъснал се от устните ми, които шареха по врата й, а на места леко захапвах кожата й. Езикът ми оставяше влажни следи след себе си, които бързо изчезваха след повторното преминаване на устните ми.
С едната си ръка откопчах сутиена й, захвърляйки го на пода. Толкова лесно.. сякаш бях роден за това. Отново се преобърнах, оставяйки я под себе си, а целувките ми се спуснаха по корема й. Шепите ми обхванаха нежната й гръд, която идеално се побираше в тях.
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Рецепцията и хотелска стая №712 Empty Re: Рецепцията и хотелска стая №712

Писане by Adriana Ambosa Сря Авг 22, 2012 3:33 pm

Отпуснах се на леглото притискайки се към него, защото целувките му ме караха да полудявам..Аз бях почти гола, а от премахването на неговите дрехи нямаше и следа..Захапах долната си устна, а косата ми се разпиляваше на леглото..
Не получих отговор на въпроса си, а просто лека подметка, което ми намекна че нещата имат нещо общо и с моята работа малко или много..А и това, че имаше връзки навсякъде и че бодигардите пазеха личното му возило..Да определено не беше обикновен човек..
Ръцете му пълзяха по бедрата му, като не пропускаха и вътрешната страна, като стисваха леко кожата ми и оставяха червени отпечатъци на пръстите му..След това се връщаха нагоре по коремът ми и отново стисваха гръдта ми, първо леко, но с всяко стисване силата беше по-голяма, което от своя страна ме караше да изстена..
Моите ръце пък отново се вплетоха в косата му и леко го надигна, карайки го да се усмихна..
-Не ми отговори на въпроса...
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 37
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Рецепцията и хотелска стая №712 Empty Re: Рецепцията и хотелска стая №712

Писане by Dàniel Moro Сря Авг 22, 2012 7:02 pm

Блондинката жестоко се лъжеше ако си мислеше, че ще измъкне какъвто и да било вид информация късаеща мен. Явно не осъзнаваше, че отношенията ни щяха да приключат щом изляза от тази стая, получил забавлението си за тази вечер.
Мда, Зоя не беше тази, която щеше да спи с мен днес. И един Бог знае къде се беше дянала. Само мисълта, че можеше да е с някой друг, ме побъркваше. А най-странното беше, че не знаех какво ме караше да се чувствам така..
Повдигнах глава, а изражението ми бе станало недоволно. Присвих очи, вглеждайки се в нейните и облизах устните си.
- Не смятам да прекарам вечерта си в празни приказки.
Отвърнах й, а след това се надигнах от нея. Оправих тениската си и прокарах ръка през косата си, мъчейки се да я върна в предишния й вид, но неуспешно.
- Ако искаш да говориш с някого, ще ти наема психолог. Междувременно ще си потърся някоя друга, с която да се забавлявам.
Усмихнах се накриво и поклатих глава. Жените можеха да бъдат толкова досадни понякога!
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Рецепцията и хотелска стая №712 Empty Re: Рецепцията и хотелска стая №712

Писане by Adriana Ambosa Чет Авг 23, 2012 10:54 pm

Той приглади косата си и оправи тениската..Психолог..За какъв се мислеше.Никой мъж не си бе позволявал такава дързост..Изправих се и го погледнах..Стояхме и се гледахме..Той се подсмихваше изкривявайки устните си..
-Та самият ти започна да ме разпитваш..-казах аз и го погледнах въпросително..Мразех, когато някой ми преписваше не точно вината си в този случай.., но самият той започна да ме разпитва.., а аз нямах какво да крия, в сравнение с него..Завъртях се из стаята, търсейки сутиена си..Нямах намерение да му угаждам на прищевките и на това, че си мислеше, че аз съм лесна като всяко друго момиче..Че ще си легна с него, само защото е красив, привлекателен и има хубаво тяло..
Не откривах проклетия сутиен никъде, а когато се завъртях така че отново бях срещу него надникнах зад рамото му и с радост открих сутиена си закачен в клонките на декоративни украси, които бяха наредени по един от стилажите на стената..Сега оставаше само да го облека и да си тръгна..Нямах намерението да му угаждам..въпреки че си струваше, човек да си легне с него..
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 37
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Рецепцията и хотелска стая №712 Empty Re: Рецепцията и хотелска стая №712

Писане by Dàniel Moro Пон Авг 27, 2012 12:10 am

Наистина не можех да разбера жените понякога. Не знаеха кога трябва да замълчат, да оставят глупавите въпроси в главата си и да вземат това, което им се дава. А в случая аз й давах себе си. Или по-точно тялото си.
Точно преди да облече сутиена си пристъпих няколко крачки напред, гледайки я недоволно. Усмихнах се накриво и наклоних глава в страни. Пръстите на едната ми ръка застанаха под брадичката й, повдигайки красивото й личице нагоре, за да ме погледне.
- Не обичам въпросите, Адриана.
Свих устни, а челото ми се бе сбръчило недоволно. Приближих се с още няколко сантиметра, а устните ми отново докоснаха нейните. Зарових ръката си в косата й, а с другата взех сутиена й и отново го захвърлих на някъде.
Ръцете ми се спунаха по ханша й, продължавайки надолу по бедрата. Обхванаха стегнатото й дупе и я повдигнах във въздуха. Щом усетих краката й да се обвиват около кръста ми, бавно се придвижих напред и я подпрях на стената. Устните ми се спуснаха по врата й, захапвайки на места кожата й. Продължих към гърдите й, където езикът ми се заигра с втвърденото й от възбуда зърно. Направих кръгче около него, а после го засмуках.
- Ако все още ме мислиш за грубиян и нещастник, мога да те пусна да си вървиш.
Издишах тежко срещу лицето й, а зъбите ми захапаха долната й устна, придърпвайки я към мен.
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Рецепцията и хотелска стая №712 Empty Re: Рецепцията и хотелска стая №712

Писане by Adriana Ambosa Пон Авг 27, 2012 2:53 pm

Облягайки ме на стената усетих топлината на тялото му да се слива с моята..Чух гласа му..Можех да си тръгна само ако поискам, но нямах основание да го правя..Знаех, че прави всичко това само заради секса.., че всъщност си е точно грубиян и нещастник, но от ситуацията печелехме и двамата..и на двамата щеше да ни е невероятно..
Захапвайки устната ми, той ме придърпа, а от просто едно захапване аз направих една неутолимо страстна целувка..Едната ми ръка се обви около врата му застивайки на гърба му, а другата стоеше на мястото между врата и бузата му..Двете леко се плъзнаха надолу и повдигнаха краищата на тениската му, набарвайки отново голата плът..Вдигайки я нагоре..Той ме притисна още по-плътно до стената, а аз се хванах с едната си ръка за стилажа до мен..Той се отърва от нея след като отново ме прегърна, но този път ръцете му се преплетоха през кръста ми..Завъртя се към стената и тръгна към леглото..Страстта между нас беше огромна..Всичко се случваше толкова бързо..Когато се усетих той вече беше върху мен и нямаше следа от панталоните му..Сега и двамата бяхме квит, докато той не реши да се отърве от прашките ми.
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 37
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Рецепцията и хотелска стая №712 Empty Re: Рецепцията и хотелска стая №712

Писане by Dàniel Moro Пон Авг 27, 2012 7:37 pm

Ммм. Знаех си, че няма да си тръгне. Прекалено много ме желаеше, за да ми обърне гръб, да облече скъпите си дрешки и да затръшне вратата под носа ми. Може би в момента звучах самонадеяно и нагло, но пък това си беше чистата истина, която не бе за пренебрегване. Дори щеше да е глупаво да се отрече очевидното.
Докато се усетя, двамата вече се бяхме озовали върху леглото. По тялото ми бяха останали единствено черните боксерки със сива лента, на която пишеше "Calvin Klein". Пръстите ми се спуснаха по гладката кожа на блондинката, галейки я съвсем нежно. Щом достигнах началото на прашките й, последва едно рязко движение в следствие на което се скъсаха. Захвърлих ги настрани и спуснах устните си по тялото й. Разхождах се по гърдите й, плоския корем, на който си личаха няколко стегнати мускулчета и по бедрата й. Една съвсем лека, невинна целувка по най-горещата точка от нея, накара тялото й да се извие нагоре. Повдигнах глава, усмихвайки се победоносно и впих устните си в нейните. Краката й, намиращи се около таза ми, се движеха нагоре-надолу, смъквайки и последната дреха по тялото ми.
- Знаех, че си добро момиче и няма да си тръгнеш. Искаш ме толкова много, че не би ме зарязала тук.
Прошепнах срещу горещата й кожа, усмихнах се нагло и рязко проникнах в нея.
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Рецепцията и хотелска стая №712 Empty Re: Рецепцията и хотелска стая №712

Писане by Adriana Ambosa Пон Авг 27, 2012 9:38 pm

Засмях се на думите му и тъкмо да кажа, че аз съм добра само с добрите той проникна в мен и накара тялото ми да се извие макар и леко под цялата негова тежест върху мен..Устните ми се отвориха и от тях се разнесе леко пъшкане.., постепенно израстващо в стенания и след това отново в нежно пъшкане..
Ръцете ми се заровиха в косата му и отново разрошиха косата му както по рано.
Усещах го вътре в мен..Усещах всяко пулсиращо нервно окончание на тялото ми..Движейки се навътре и навън, a аз стягах мускулите между краката си в схватка, отпускайки я и стягайки я отново..
От косата му, ръцете ми се пуснаха надолу по гърба ми..След това отново нагоре оставяйки червени драскащи следи, задирайки кожата му.Тялото ми бе обляно от възбуда..пулсираща във вените, в мускулите, във всяко нервно окончание на тялото ми..
Придърпах го към себе си и го целунах..Захапвайки долната му уста и издърпвайки я леко надолу..Косата ми се разпръсваше по леглото, от което нямаше и следа, че е било изпънато..
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 37
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Рецепцията и хотелска стая №712 Empty Re: Рецепцията и хотелска стая №712

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите