Sin City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Къщата на Нат.
Дискотека "Flirt" EmptyЧет Дек 13, 2012 10:23 pm by Jim West

» Търся си другарче за РП
Дискотека "Flirt" EmptyЧет Авг 30, 2012 6:48 pm by Jim West

» Номинации за „Годишни награди за най-добър РПГ форум”
Дискотека "Flirt" EmptyЧет Авг 30, 2012 12:30 pm by Мел Евънс

» Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.
Дискотека "Flirt" EmptyВто Авг 28, 2012 9:46 am by Зоя.

» Рецепцията и хотелска стая №712
Дискотека "Flirt" EmptyПон Авг 27, 2012 9:38 pm by Adriana Ambosa

» Новости.
Дискотека "Flirt" EmptyПон Авг 27, 2012 2:21 pm by Dàniel Moro

» Приятели на форума.
Дискотека "Flirt" EmptyПон Авг 27, 2012 2:17 pm by Dàniel Moro

» Апартамента на Виктор
Дискотека "Flirt" EmptyНед Авг 26, 2012 9:38 pm by Allison<3

» Hi, this is Zoe's phone... if you're Daniel... Screw you, if you are not, leave a massage
Дискотека "Flirt" EmptyНед Авг 26, 2012 9:16 pm by Зоя.

Екип
Администратор: Дискотека "Flirt" EMcDm
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Affiliates
free forum

Top posters
Dàniel Moro (248)
Дискотека "Flirt" Vote_rcapДискотека "Flirt" Voting_barДискотека "Flirt" Vote_rcap 
Magic Mike (86)
Дискотека "Flirt" Vote_rcapДискотека "Flirt" Voting_barДискотека "Flirt" Vote_rcap 
Natallia (82)
Дискотека "Flirt" Vote_rcapДискотека "Flirt" Voting_barДискотека "Flirt" Vote_rcap 
Jim West (81)
Дискотека "Flirt" Vote_rcapДискотека "Flirt" Voting_barДискотека "Flirt" Vote_rcap 
Виктор Кревйър (71)
Дискотека "Flirt" Vote_rcapДискотека "Flirt" Voting_barДискотека "Flirt" Vote_rcap 
Adriana Ambosa (37)
Дискотека "Flirt" Vote_rcapДискотека "Flirt" Voting_barДискотека "Flirt" Vote_rcap 
Зоя. (23)
Дискотека "Flirt" Vote_rcapДискотека "Flirt" Voting_barДискотека "Flirt" Vote_rcap 
Allison<3 (16)
Дискотека "Flirt" Vote_rcapДискотека "Flirt" Voting_barДискотека "Flirt" Vote_rcap 
Rouz McQueen. (9)
Дискотека "Flirt" Vote_rcapДискотека "Flirt" Voting_barДискотека "Flirt" Vote_rcap 
Elliеnor James di Toledo. (6)
Дискотека "Flirt" Vote_rcapДискотека "Flirt" Voting_barДискотека "Flirt" Vote_rcap 

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 34, на Чет Фев 01, 2024 9:38 pm

Дискотека "Flirt"

2 posters

Go down

Дискотека "Flirt" Empty Дискотека "Flirt"

Писане by Dàniel Moro Нед Авг 05, 2012 1:13 pm

Дискотека "Flirt" 1283518488_117946023_3-led-cho-bar-disco-led-video-do-dien-tu-1283518488
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Flirt" Empty Re: Дискотека "Flirt"

Писане by Adriana Ambosa Пон Авг 20, 2012 3:22 pm

Събудих се от ужасното дрънчене на телефонът ми..Беше непознат номер..Нямах никакво намерение да вдигам, за това го игнорирах и се изнизах от под завивките, като останах в седнало положение на края на леглото..Ако някой толкова отчаяно ме търсеше, щеше да се обади втори път..
Прокарах ръка през косата си и се завъртях към нощното шкафче..Часовникът до мен отброяваше 15:44..
-Добър сън..-помислих си и се изправих..Отидох в банята взех душ освежих се и когато излязох вече беше 16:31..Нямах никакво намерение да си оставам вкъщи, така че реших да изляза, но все още беше твърде рано за бар или дискотека..Взех лаптопа си и както бях по хавлия легнах в леглото и се зарових из нета..
Когато вече беше 19:30 станах за да започна да се оправям..Звъннах един телефон на братовчедка си, която беше навита да излезем и аз се заех с обличането..Само тридесет минути избирах какво да облека и когато бях готова, намазах тялото си с ягодовия лосион и се облякох..
В 8:57 вече бях гримирана, с прическа и облечена..Качих се на колата и тръгнах към дискотека ''Флирт''.Спрях колата си на паркинга и тъй като бях редовен посетител, охраната дори не ми поиска и лична карта..
Влязох, а Клои не се мяркаше никъде..Седнах на бара и зачаках, дали ще изникне от някъде в близките пет минути..
Когато тези пет минути изтекоха аз я набрах..Тя вдигна и ми съобщи, че не може да излезе, защото гаджето и я е спрял на входа на апартамента и сега били заедно..Затворих телефона ругаейки..Сега щях да си пия сама..
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 37
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Flirt" Empty Re: Дискотека "Flirt"

Писане by Dàniel Moro Пон Авг 20, 2012 4:18 pm

Беше започнало да се стъмнява, а проклетия наемен убиец, все още седеше завързан на стола и не отронваше дума. Бяха изминали часове, в които някои от подчинените ми лица го измъчваха, за да каже кой го изпраща, за да ме убие. След като видях, че няма смисъл, дадох изрична заповед да го убият и да го разкарат от дома ми. "Чистачите" се заеха да заличат всички следи, а погледа ми се спря върху часовника на ръката ми. Беше идеалното време за питие след дълъг ден. Качих се в стаята си и облякох нещо по-различно от обичайния костюм - черни панталони, придружени от тениска, както и черно кожено яке. Бях чул, че тази нощ ще вали, а и навън слънцето вече бе залязло и не бе толкова топло. Обух едни маратонки и излязох навън. Предупредих охраната си да не ме следва и се качих на мотора. Тръгнах с бясна скорост към близката дискотека, преминавайки не веднъж на червено. Паркирах пред дискотеката и оставих возилото отпред, ясно заръчвайки на охраната да го наглежда. Влязох вътре, осъзнавайки колко много хора имаше напоследък. Насочих се право към бара и седнах на един от високите столове. Не след дълго младия барман се приближи, питайки ме любезно какво ще поръчам.
- Двойно уиски с лед, Джими.
Казах с равен глас и сякаш инстинктивно започнах да се оглеждам наоколо. Не ми се искаше да виждам познати лица точно сега. Наистина имах нужда от малко почивка и .. забавление. Щом питието бе оставено пред мен, пръстите ми се увиха около студената стъклена чаша и я поднесоха към устните ми. Щом отпих, усетих приятното прогаряне по гърлото в следствие на алкохола. Усмихнах се доволно и оставих чашата обрато на бара пред себе си.
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Flirt" Empty Re: Дискотека "Flirt"

Писане by Adriana Ambosa Пон Авг 20, 2012 4:29 pm

Все още бях ядосана,от това че Клои ми върза тенекия..Щях тъпкано да и го върна, но по-късно..Все още не бях си поръчала нищо..Барманът обслужваше някакъв мъж, когато вдигнах ръка и той ми отправи усмивка придружена с ''Един момент''..Остави чашата пред въпросния мъж и се запъти към мен..
-Какво пие той?-попитах и завъртях поглед към седящия на четири стола разстояние..
-Двойно с лед..-каза той и се усмихна..
-Същото, но ми донеси и бутилка..-след думите ми той ме погледна с леко учудване..
-Ще го изпиеш ли..Да не се налага после да те водим до вкъщи..
-Спокойно..нямам проблем..Ще си намеря някоя дружка..
На лицето му заигра игрива усмивка, но след това се запъти към рафтовете с бутилките..Когато алкохолът вече беше пред мен, аз се усмихнах на бутилката и купичката лед до нея..Налях в стъклената чаша и пуснах две ледчета...
-Джими..Пиши едно на сметката ми за него..-казах аз на Джими, когато видях как пресушава чашата си..Той се разсмя и поклати объркано глава..
-Нямаш равна..
След около минутка, завъртях отново поглед към непознатия, точно в мига, в който Джими му поднесе чашата с ръждивата течност и му каза нещо..Непознатият дигна поглед, а от своя страна аз вдигнах чашата си във въздуха сякаш му казвах ''На здраве'', след което погълнах останалото в нея количество..
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 37
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Flirt" Empty Re: Дискотека "Flirt"

Писане by Dàniel Moro Пон Авг 20, 2012 4:48 pm

Не бях забелязал блондинката на бара докато Джими не се върна със странна усмивка на лицето си и не ми каза, че момичето е поръчало цяло шише уиски за моя сметка. В първия момент погледнах изненадано, но после се засмях и поклатих глава. Направих му знак да се оттегли и станах от стола си, усмихвайки се на блондинката. Не можех да отрека, че имаше своя чар. Настаних се на стола до нейния и отпих нова глътка. Езикът ми премина по дължината на тънките ми устни, попивайки количеството алкохол, което не бе попило по тях.
- Щом ще пиеш на мой гръб, заслужавам поне да знам името ти, красавице.
Повдигнах предизвикателно вежди и с бавни движения поставих чашката на бара. Беше странно. За пръв път някое момиче си позволяваше подобна дръзкост, но какво пък. Сигурно щеше да бъде интересно да се запозная с нея. Можеше и да бъде моето забавление за вечерта.
- Аз съм Дàниел. Моро.
Представих се, усмихвайки се още по-широко от преди. Но в усмивката ми нямаше нищо истинско, само престорена любезност, която може би скоро щеше да отмине ако момичето не се окажеше просто момиче. Мда, чувството на недоверие заговори в мен, но можеше ли да ме вини някой? Особено след днес. Поредния наемен убиец бе дошъл неподготвен в къщата ми, за да сложи край на живота ми. Колко иронично. Но там бях заобграден от свои хора, а тук бях сам. Не, че имаше проблем. Знаех идеално как да се защитавам и не ме беше срам да ударя момиче, особено ако и тя не си пести ритниците.
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Flirt" Empty Re: Дискотека "Flirt"

Писане by Adriana Ambosa Пон Авг 20, 2012 5:35 pm

Очите ми и изобщо цялото ми тяло се завъртя към него..Имаше нещо толкова загадъчно в него.., оо да това ми харесваше..На лицето ми заигра онази чаровна усмивка..пълна с момичешки чар, която абсолютно винаги работеше..Но и той изобщо не си поплюваше..От скоро не се бях запознавала с такъв хубав мъж..
-Е Даниел..Приятно ми е! Аз съм Адриана..Адриана Амбоса..-казах аз и подадох ръката си..Той я стисна, а стисването му се оказа доста силно и нейната ръка, колкото и силно да стискаше се оказваше непосилно малка пред неговата..
Отпих поредната глътка от питието си и отместих коса назад, така че абсолютно всичко от тялото ми да се вижда..В погледа му имаше нещо много странно, непредсказуемо и дори плашещо..
Името му ми беше познато, но все още не се сещах от къде..След още няколко солидни глътки, когато гърлото ми пламтеше, а той продължаваше да се усмихва в главата ми изплува споменът за него..Да ето от къде..Преди година бях кандидатствала за работа при него, а отговорът от негова страна беше.., че за момента персоналът дори надминава капацитетът си и няма нужда от нови..
-Е Даниел..Какво прави красив мъж като теб сам тук?-въпросът беше банален, но все пак трябваше да завържа някакъв макар и минимален разговор..Защото лично аз си представях един интересен завършек на вечерта..
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 37
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Flirt" Empty Re: Дискотека "Flirt"

Писане by Dàniel Moro Пон Авг 20, 2012 6:38 pm

Подсмихнах се едва забележимо след като изрече името си. Продължавах да гледам с хладен, но същевременно и огнен поглед, с който сякаш казвах, че всичко наоколо ми принадлежи. Което всъщност не беше точно така, но не можех да отрека, че имах връзки. Най-малкото собственикът ми бе длъжник откакто му спасих задника от ченгетата, когато го разследваха за разпространение на екстази, които продваше тук.
Настаних се по-удобно на бара, приближавайки се с още няколко сантиметра към Адриана и отново отпих от питието си. Господи, обожавах вкуса на уиски, особено на качествено като това.
- Разпуска след тежък ден?
Отвърнах с реторичен въпрос, свивайки устни. Е, определено нямаше да й кажа, че ступах поредния глупак, който имаше смелостта да се промъкне в къщата ми, решавайки че ще му се размине.
- Ами ти? Да не би гаджето ти да те е зарязало? Съдейки по бутилката уиски...
Повдигнах вежди, вглеждайки се в чертите на лицето й. Имаше нещо познато в тях, сякаш я бях виждал и преди, но не можех да се сетя къде. А може би просто си въобразявах.. Въздъхнах тежко и подпрях лакътя на едната си ръка на бара. Погледът ми се спусна по тялото й, оглеждайки го изцяло. Ммм. Подсмихнах се лукаво, а единия край на устните ми се подвиха нагоре.
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Flirt" Empty Re: Дискотека "Flirt"

Писане by Adriana Ambosa Пон Авг 20, 2012 6:57 pm

На лицето ми плъзна подигравателна усмивка..Аз и гадже..никога..Засмях се с глас, но смеха не беше от дългите, а траеше една няколко секунди..
-Аз и гадже..тези две думи нещо не си се връзват..-казах аз и отпих още една глътка..
-А бутилката е, защото реших да се позабавлявам знаейки, че друг плаща..Не че не мога и сама да я платя, но чуждото е най-сладко..-след думите си протегнах ръка хващайки бутилката и налях в двете чаши, които стояха пред нас..Пуснах няколко ледчета и му се усмихнах, повдигайки закачливо едната си вежда..доближих се леко към него присвивайки тялото си..
-А и защо да хабя хубавия алкохол, за да давя мъка, която дори и не съществува..
Никога не се влюбвах..поне не и след идването и от Русия..Никой не можеше да ме накара да повторя тази грешка..
-Аз не съм по връзките..обичам мимолетните неща..Може да се задържа с някой мъж месеци, но не и връзка..Но защо по дяволите само аз говоря..имам нужда да чуя нещо различно от ''Адриана съжалявам гаджето ми ме хвана на вратата и в момента ме чука..съжалявам, че не мога да дойда'' -казах аз с престорен глас, което го накара да се засмее..Изглеждах, като глупачка,която е свикнала да и връзват тенекии..
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 37
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Flirt" Empty Re: Дискотека "Flirt"

Писане by Dàniel Moro Пон Авг 20, 2012 8:49 pm

Хмм. Значи пред мен седеше авантюристка? Какво по-хубаво от това. Не ми се щеше да оставям поредното момиче с разбито сърце, след като сме прекарали една забавна нощ. Но какво пък, това си беше техен проблем.
Пръстите ми потракаха съвсем тихо по плота, а погледът ми проследи извивките на тялото й, докато се приближаваше.
- Жалко или не... но никога не съм се влюбвал. Никога.
Заявих на свой ред и се засмях за кратко. Улових чашата с алхокол, след което цялото й съдържание се разля в устата ми. Взех на свой ред бутилката и налях ново питие. Тази вечер несъмнено щях да се позабавлявам и както изглеждаше, русокосата госпожица щеше да ми прави компания. Мда.. ето, че отново се уредих, използвайки единствено чара си.
- И ще позволиш тя да се забавлява, а ти не?! О, я стига!
Свих недоволно устни и отново се разсмях. Повдигнах ръката си, която съвсем "неволно" погали рамото й и се спусна надолу. Отново погледнах към нея с онова детско личице, с което сякаш казвах, че съм невинен. Устните ми се извиха самодоволно и отместих ръката си. Отпих още една глътка уиски, но този път сравнително по-малка.
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Flirt" Empty Re: Дискотека "Flirt"

Писане by Adriana Ambosa Пон Авг 20, 2012 9:02 pm

Думите на ред с действията му ме накараха да се усмихна самодоволно..Това телце винаги ми помагаше и никога не ме разочароваше..Облегнах длан на крака му, отпускайки тежестта си върху него..
-Аз обичам да си играя с играчки..Но май-тази вечер имам нещо повече от играчка..-каза тя с похотлив тон, вдигайки ръката си и оставяйки само палецът и показалецът върху крака му..Започнах да ги движа, като ходещо човече нагоре по крака му, стигайки до колана..
По лицето ми пропълзя отново похотлива усмивка..Рязко спуснах ръката си дращейки го с всички пръсти, а лицето и погледът ми сякаш невинно казваха ''Оппа''Взех чашата си и изпих съдържанието, което съдържаше..
-Малката кучка ще си плати, но мисля, че стана много по-добре че тя не дойде..-казах аз не откъсвайки поглед от неговия, а и похотливият тон все още беше в играта..
-Така няма да има кой да ни пречи..-казах аз усмихвайки се игриво и прехапвайки долната си устна..
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 37
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Flirt" Empty Re: Дискотека "Flirt"

Писане by Dàniel Moro Пон Авг 20, 2012 11:20 pm

Явно блондинката си мислеше, че ме сваля. Забавно. Сигурно не осъзнаваше, че щеше да е поредното момиче, което съм си харесал на момента, за да се забавлявам. Подсмихнах се лукаво щом усетих ръката й да се спуска по бедрото ми. Личеше си, че няма да остави само приятелката си да изпитва удоволствие тази вечер.
- Нямам против да съм играчка в ръцете ти.
Казах с шепнещ глас, приближавайки се до ухото й, а след това захапах меката част. Мда, жените си умираха да са господарки на положението. Но какво пък... щях да я оставя да се заблуждава щом това й харесва.
Ръката ми се озова на гърба й, преминавайки съвсем нежно по гръбначния й стълб. Движех пръстите си бавно и деликатно, както сигурно обичаше да я докосват. Другата ми ръка се спусна от вътрешната страна на бедрото й и започна да прави леки, дразнещи въртеливи движения нагоре.
- Какво ще кажеш да се махаме от тук? Има прекалено много хора.
Смигнах й, заставайки лице в лице с нея, а разстоянието помежду ни бе едва няколко милиметра. Топлия ми дъх с вкус на силен алкохол погали устните й. Езикът ми си прокара път между устните ми и премина по цялата дължина на нейните, след което започна гореща целувка. Щом отделих устните си от нейните, извадих няколко долара и ги оставих на бара. Бяха повече от необходимото, но пък на Джими нямаше да му бъдат излишни.
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Flirt" Empty Re: Дискотека "Flirt"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите