Sin City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Къщата на Нат.
Клуб "24"              EmptyЧет Дек 13, 2012 10:23 pm by Jim West

» Търся си другарче за РП
Клуб "24"              EmptyЧет Авг 30, 2012 6:48 pm by Jim West

» Номинации за „Годишни награди за най-добър РПГ форум”
Клуб "24"              EmptyЧет Авг 30, 2012 12:30 pm by Мел Евънс

» Преди около година, някъде в собствеността на Даниел.
Клуб "24"              EmptyВто Авг 28, 2012 9:46 am by Зоя.

» Рецепцията и хотелска стая №712
Клуб "24"              EmptyПон Авг 27, 2012 9:38 pm by Adriana Ambosa

» Новости.
Клуб "24"              EmptyПон Авг 27, 2012 2:21 pm by Dàniel Moro

» Приятели на форума.
Клуб "24"              EmptyПон Авг 27, 2012 2:17 pm by Dàniel Moro

» Апартамента на Виктор
Клуб "24"              EmptyНед Авг 26, 2012 9:38 pm by Allison<3

» Hi, this is Zoe's phone... if you're Daniel... Screw you, if you are not, leave a massage
Клуб "24"              EmptyНед Авг 26, 2012 9:16 pm by Зоя.

Екип
Администратор: Клуб "24"              EMcDm
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Affiliates
free forum

Top posters
Dàniel Moro (248)
Клуб "24"              Vote_rcapКлуб "24"              Voting_barКлуб "24"              Vote_rcap 
Magic Mike (86)
Клуб "24"              Vote_rcapКлуб "24"              Voting_barКлуб "24"              Vote_rcap 
Natallia (82)
Клуб "24"              Vote_rcapКлуб "24"              Voting_barКлуб "24"              Vote_rcap 
Jim West (81)
Клуб "24"              Vote_rcapКлуб "24"              Voting_barКлуб "24"              Vote_rcap 
Виктор Кревйър (71)
Клуб "24"              Vote_rcapКлуб "24"              Voting_barКлуб "24"              Vote_rcap 
Adriana Ambosa (37)
Клуб "24"              Vote_rcapКлуб "24"              Voting_barКлуб "24"              Vote_rcap 
Зоя. (23)
Клуб "24"              Vote_rcapКлуб "24"              Voting_barКлуб "24"              Vote_rcap 
Allison<3 (16)
Клуб "24"              Vote_rcapКлуб "24"              Voting_barКлуб "24"              Vote_rcap 
Rouz McQueen. (9)
Клуб "24"              Vote_rcapКлуб "24"              Voting_barКлуб "24"              Vote_rcap 
Elliеnor James di Toledo. (6)
Клуб "24"              Vote_rcapКлуб "24"              Voting_barКлуб "24"              Vote_rcap 

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 34, на Чет Фев 01, 2024 9:38 pm

Клуб "24"

3 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Клуб "24"              Empty Клуб "24"

Писане by Dàniel Moro Нед Авг 05, 2012 1:15 pm

Клуб "24"              BIG_diskoteka_122606667913
Dàniel Moro
Dàniel Moro
The Boss
The Boss

Zodiac : Leo Брой мнения : 248
Join date : 03.08.2012
Age : 27

https://sincity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Пет Авг 24, 2012 6:54 pm

Днеска направо ме скапаха. Първо едва не ме хванах докато пренасях оръжията, а после едва не ме гръмнаха докато убия онзи! Абе кат си такъв задник и си толкова влиятелен да не очакваш да пратят някои новобранец да те убива, а? Предай си се доброволно направо! За кво трябва да мъчиш и охраната и мен и себе си. Боже...
Спрях с курвета пред лъскавият нов клуб и бавно излезнах от колата с бавно и плавна похотка. Разбира се бях минала покрай вкъщи да се преоблика де! Нямаше да изилзам цялата в кръв!
Влезнах в клуба и се огледах дали моят човек беше дошъл още и дали нямаше някои, които можеше да ме спипа!
Не, никой! Отидох до барманът и се усмихнах любезно.
- Един коктейл Блъди Мери - той ми кимна и след малко си пийвах питието.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Пет Авг 24, 2012 7:06 pm

Стоях в къщи и гледах телевизия, защото.. нищо интересно не се беше случвало, докато изведнъж телефона ми.. за спешни случай не звънна. Вдигнах го и веднага отговорих:
-Да? Да.. на телефона - след като чух какво ми казаха затворих. Взех дистанционното и изключих плазмата. Изтичах до стаята си и отворих гардероба си. Огромен гардероб, но обожавах да съм в крак с модата. В момента имах нужда от това да съм стилен. Задачата ми беше да отида до някакъв клуб и да се.. опозная с някаква жена. Щом си сложих ризата последва и черният ми костюм.
Клуб "24"              Will-smith
Влязох в асансьора си, които водеше до гаража. Беше пълен с автомобили, но аз избрах този, които винаги ще подхожда на женкар, като мен. Ферарито ми. Влязох в него и го запалих, като го закарах до изхода. Беше нещо, като асансьор, които излизаше от земята, а когато вече се намирах на повърхността натиснах газта, а гаража започна да се затваря.


Пред клуба паркира
Клуб "24"              075
и от него излязох аз. Облечен както винаги стилно и.. готино. Огледах се и оправих сакото си, а след това с тежка и газарска крачка закрачих към входа. Веднага ме пуснаха без да показвам нищо, а едно пиколо откара колата ми към паркинга. Влязох вътре и се огледах. Тогава и получих снимката й на GSM-a си. Изтрих я веднага и тръгнах към бара, като се надявах да я забележа там и бях прав. Застанах до момичето, като седнах на единия от столовете и си поръчах:
-Джони... дванайсет годишно.. голямо.. с малко лед - след тези думи погледнах момичето, все едно за пръв път я виждам, но истината беше, че я видях преди малко на снимка. Усмихнах се и казах:
-Здравей, красавице! - и й смигнах.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Пет Авг 24, 2012 7:16 pm

Не знаех какво точно трябваше да правя с този тип. Казах ми че трябва да го разузная. Да разбера повече за него. Или един вид да му вляза под кожата и в един момент да го предам.
Жалко. Пича изглеждаше доста готин и секси при това! Но пък и аз не му отстъпвах все пак. Усмихнах се и отипх една глътка от котейла.
- Здравей - казах с тих глас, но така че да ме чуе.
По огледах го по-добре и си личеше от километри, че е голям женкар. А също и, че беше в редиците на закона... От долеч ги разпознавах такива. А и нали ми бяха казали едно две нещица за него преди да срещнем!

edit: проверявай поста си за грешки преди да го пуснеш; избягвай уличния език в описанията и обръщай повече внимание на граматиката си.
Виктор Кревйър


Последната промяна е направена от Natallia на Пет Авг 24, 2012 8:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Пет Авг 24, 2012 7:22 pm

Джим получи само едно "Здравей". Жалко, защото не беше в настроение да се занимава с глупости. Все пак.. беше алергичен към глупостите. Пред него сервираха една шестоъгълна чаша, в която имаше златисто-кафеникава течност. Дванадесет годишно уиски, което си струваше всеки цент. Обичаше го чисто дори и да прогаряше гърлото му. Повдигна чашата и отпи от нея, като беше сигурен, че няма как да го разпознае. Никой полицай нямаше да стъпи в този клуб и още по-малко да пристигне с Ферари и костюм на Армани, но това беше прикритието му. Той си беше богаташ по рождение и получаваше всичко, което поиска. Преглътна, след като усети прогарящия вкус на уискито в устата си и след това постави чашата на подложката, а езика му премина по устните, за да отмие и останалите капки от алкохола. Погледна я и без да увърта просто попита:
-Какво правиш тук? - и я загледа любопитно. Вече го нямаше лигавия женкарски поглед. Той беше сериозен и беше сигурен, че нещата ще загрубеят.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Пет Авг 24, 2012 7:30 pm

Аз какво правя тук? Еми дойдох за да ти влезна под кожата и после вероятно да те убия. Нещо против. Ако ми съдействаш може и да стане по-бързо.
Погледнах го и пак го огледах. Костюм Армани, а и беше дошъл с ферари! И все пак си личеше, че ченге. Или по-точно ФБР. Този път и яз го погледнах сериозно. Май щяхме да си играем на вълчи поглед, а?
- Чакам си компанията - казах и отпих от питието без да го поглеждам. -Някой си Джим Уест. Да не би да си ти ?
Казах и се усмихнах подигравателно.
- Очаквах нещо по-добро, но мисля, че и с това ще успея да се задоволя.
Ето тази черта в характера си не харесвах! Някой да ме изгледа леко на крива и аз веднага ще го захапя. За това сигурно нямам много приятели?
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Пет Авг 24, 2012 7:37 pm

Докато стоях така изведнъж кихнах. Беше нарочно разбира се, но просто я погледнах и казах:
-Извинявай. Просто съм алергичен към глупости. - след това се усмихнах и продължих с въпрос:
-Ти? Чакаш мен? - направих една физиономия, която казваше "Ами не!" след това отпих отново от уискито си, като пресуших чашата. Завъртях се така, че да съм лице в лице с нея. Преминах с език по устните си и й казах:
-Първо знам защо си тук! Второ няма да се случи и трето.. ще ми кажеш кой е поръчал убийството ми! - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Наталия Ренесансия Килс.. или Натали ако мога да се изразя така.. знам, че не си ме чувала, но няма и да ме чуеш, защото сега.. аз и ти ще излезем през задния изход. Ще оставим всичко оръжия на страна и.. ще ти дам да се пробваш да ме пребиеш и след това убиеш, но искам да знаеш нещо.. - след като казах това се усмихнах доволно и допълних:
-Нямаш си и на идея с кого си имаш работа! - и отново й смигнах, но този път не беше по онзи перверзен начин, а по-скоро и казвах "Е? Стиска ли ти?"
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Пет Авг 24, 2012 7:47 pm

Оооо ето това вече ми хареса. Усетих как адреналинът ми се покчваше. Направо исках вече да му цапна един, но нали все пак бях дама ,нали? Боже, аз и дама.
Той май се правеше нещо на много важен, а ? Само щот ми знае името ехааа, голям прас и аз много имена ама не фукам. Станах от стола си и застанах доста близко до него. Бях почти не неговата височниа. Почти.
- Да не мислиш, че не съм дошла без да прочета домашното, а? - казах тихо. - Джим Уест. Роден в богато семейство, на тате адвкота и мама доктор. Получава всичко на готово мислейки се за велик. Със скъпата си къщичката, колекцията от коли и оръжия!
Почти изплюх всичко в лицето му! Ама нека не се мислеше че е велик! Наведох се към него и сложих ръце на бедрата му?
- Аз знам с какво си имам работа, а ти Джими? Знаеш ли нещо друго за мен освен името ми и, че искам да те убия, а?
Отблъснах се от него и тръгнах към задният вход със спокойна походка. Без да се обърна и да разбера, дали той е зад мен или не!

edit: Правя втора забележка. Проверявай си постовете преди да ги пуснеш и ИЗБЯГВАЙ УЛИЧНИЯ ЕЗИК! Героя ти може да го държи, но е особено неприятно, когато го държи разказвача.
Виктор Кревйър.


Последната промяна е направена от Natallia на Пет Авг 24, 2012 8:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Пет Авг 24, 2012 8:16 pm

Джим се усмихна. Тя го предизвикваше и той знаеше какво ще последва. Изправи се и тръгна след нея. Вървеше с бавна крачка, като видя как тя излезе от задния вход той я последва и двамата се намираха в задната уличка. Изкача да го погледне и да види как той съблича сакото си. Така щеше да му е по-удобно да се бие. След като го закачи на една стълба я погледна в очите и й казах:
-Наталия Килс.. израстнала по сиропиталища, защото Питър и Саша Килс, които са били твой родители, но ти не знаеш истинските им имена разбира се, са те изоставили. След като навършваш осемнадесет някой, чието аз име знам, те наема за да убиеш една двойка. Ти го правиш. Убиваш собствените си родители, но на теб не ти пука за това или поне не го показваш. Би убила и ако знаеше, че са теб.. защото.. това ти е работата. - след като запретна ръкавите на ризата си я погледна в очите и допълни:
-Аз знам всичко за теб... знам повече от теб и дори знам кой ти поръча да ги убиеш. - след тези думи изпука врата си и допълни:
-Но няма да ти кажа кой е. Ще трябва да ме накараш да си кажа - и се усмихна доволно, като зачака да види какво ще направи тя в тази елегантна рокличка..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Пет Авг 24, 2012 8:27 pm

Подвигнах очаквателно една вежда докато той се разсъбличаше и ми говореше за родителите ми. Мислеше си, че ще ме разконцентрира и ще може да ме накара да се моля да ми каже.
- Ама сега ще се бием или стрптийз ще правим - казах подигравателно. -Съжалявам, но на мен и така си ми е добре.
Да в много късата рокличка и със 10 сантриметровто токче. Бях си супер! Но бях и изморена. Днес имах предостатъчно работа. Трябваше да свършвам бързо с това. Заповедите бяха. "Ако те разкрие, го убиваш на място!".
- Честно да ти кажа наистина ми искам да намеря онзи които ме накара да ги убия! - казах и почнаха да се розхождам покрай стената на една сграда, а той тръгна в противоположната посока. - Исках да благодаря на човека - казах и се усмихнах злобно. - Онези заслужаваха да умрат. Щом са ме изоставли - казах и повдигнах рамене. - Да не си го правели. Сами са си подписали смъртната присъда.
Това беше истината отчасти. Наистина мислях че си заслужаваха смъртна, но всъщност наистина исках да убия онзи, които ме нае.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Пет Авг 24, 2012 8:35 pm

Погледнах я и казах:
-Ако исках стриптийз ти щеше да си тази, която щеше да се съблича - след тези думи извъртях главата си леко, като се чу леко пукане от врата ми и застанах с юмруци пред тялото в бойна позиция. Погледнах я и се засмях. Свалих юмруците си и се доближих до нея, като казах:
-Добре.. позволявам ти да започне, като дама. Удари ме - и подадох едната си буза, като ръцете ми щяха да предпазят малкия ми приятел, ако реши да ме ритне между краката. Погледнах я и допълних:
-Но да знаеш.. преди всичко да свърши имам да ти кажа нещо - след тези думи преглътнахи казах:
-И не.. не е това, че си много секси и изпускаш страхотен секс с мен, а това.. че аз съм този, които уби човека.. - усмихнах се доволно и допълних:
-Аз убих този, които те нае.. и сега.. мисля, че ти ще искаш да ме убиеш, защото съм свършил работата вместо теб - след тези думи зачаках да видя какво ще направи. Дали ще я ядосам или нещо такова.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Пет Авг 24, 2012 8:43 pm

Убил го вика, а? Ама той наистина се опитваше да ме ядоса. Искаше да ма провокира и да се издам и да ме убие съответно, но всеки знаеше, че когато си подвалестен на емоциите нищо няма да направиш като хората. Имах достатъчно време да го разбера.
Той си пазеше малкият приятел. Типично за мъжете. Поклатих глава и се усмихнах. Юмрукът ми бързо и болезнено попадна в областа на слънчевият му сплит. Той се преви и аз използвах момента да забия коляното в лицето му.
Той залитна назад и едва не падна, но се задържа беше корав. Усмихнах му се сладко когато от носа му почна да тече кръв.
- Ооо, да не те заболя. Не се притеснявай сигурно мама ще те оправи.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Пет Авг 24, 2012 8:56 pm

Стоях на коляно, като тя забеляза, че се задържах на другия си крак. Все пак беше жена. Не можеше да удря, като двеста килограмова мутра и това го разбрах от личен опит. С опакито на ръката си изтрих кръвта и след това я погледна от долу. С ръце се оттласках от земята и движението ми беше достатъчно бързо, за да я изненадам. Рамото ми се заби в стомаха й, а ръцете ми подкосиха краката й и след секунда тя беше на земята под мен. С ръцете си притиснах нейните към земята, а тялото ми се намираше върху нейното. С таза си пристиснах краката й в бедрата и сега нямаше как да се измъкне. Погледнах я в очите и казах:
-Ами.. майка ми е.. как да кажа.. мъртва.. както и баща ми.. така че ако мислиш да ме ядосваш с това.. не опитвай! - след тези думи я погледнах в очите и й казах:
-Имаш десет секунди да ми кажеш за кого работиш или.. обещавам ти ще те арестувам, като те затворя в килия с много.. много грозни мъже, които нямат зъби, имат косми, които изкачат от носа им и не са виждали секси парче, като теб от години - след тези думи преглътнах и допълних:
-И ще си чисто гола.. със белезници.. няма да оцелееш и ден при тях, а те ще те използват като играчка - след тези думи издишах и допълних:
-Готова ли си да изпиташ това нещо? - и я загледах любопитно, като знаех че не я заплашвам.. наистина щях да я заключа при изнасилвачи и бях сто процента сигурен, че тази идея нямаше да и хареса, защото всяка жена.. беше безстрашна, но станеше ли въпрос за смешаване с някого.. нямаше да са тези хора.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Пет Авг 24, 2012 9:06 pm

Изнасилвачи! Нищо ново под слънцето и преди съм се справяла с такива. А и не един път съм бягала от ченгета и затвори. Нямаше да успе да ме тикне зад решетките освен ако аз не му позволях. Надянах си най-самодволоната и надмена усмивка, която можех и казах.
- Хубаво, но да знаеш ти изпускаш. Не знам кой ме нае. Аз работя с посредници - казах и се отпуснах напълно и зачаках той да ме изправи и да ме закопчае. Щях да се измъкна от него преди да ме заведа в участъка.
Истината беше, че наистина работех често пъти с посредници. Мразех да се виждам лице в лице с работодатела. Беше нещо като традиция. Имах си няколко човека които приемаха поръчките вместо мен.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Пет Авг 24, 2012 9:14 pm

Погледнах я и казах:
-Така ли? - след което се доближих така, че устните ми да са близко до ушето й:
-А какво ще кажеш да изпробваме нещо друго.. - изправих се, като изправих и нея. Извадих белезниците си от панталона, където се намираха и след като ги извадих я хванах за едната ръка, а след това и за другата. Вдигнах ги високо във въздуха така че тя да не може да стъпи лесно на краката си и я закопчах със белезниците за стълбата от пожарния изход, която беше във въздуха. Сега тя вижеше пред мен, като мъртво месо и ме гледаше, а аз завързах краката й един за друг и след това ги заклещих, така че да не рита във въздуха. Погледнах я и казах:
-Та.. казваш, че аз изпускам, но искам да знаеш нещо.. няма да те вкарам в пандиза, защото колкото и опитна си няма да се измъкнеш от там, където те водя.. вместо това.. ще те оставя намира.. защото ти не можеш да ме убиеш.. - след тези думи я погледнах право в очите и допълних:
-Но ще те пусна при едно условие.. - усмихнах се и допълних:
-Няма да казваш на никого за срещата ни.. ще кажеш че си си изпълнила задачата и толкова.. убила си поредното ченге.. - след тези думи я погледнах и попитах:
-Е? Съгласна ли си или искаш аз да те изнасиля? - и я загледах с един любопитен поглед, защото знаех че идеята няма да и хареса.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Пет Авг 24, 2012 9:27 pm

Той ме заключи за стълбата и така аз буквално си висях във въздуха. Не предвиден ход. Мамка му! Мразех като ставаше така. Той искаше сделка дълго мислех какво да отгворя.
Ръцете ми вече почнаха да се уморяват вече. За това побързах да отговоря.
- Първо въпросът беше дали въобще ще стигнеш до онова място със мен - казах и му намигнх и после станах сериозна. - Да те пусна звучи ужасяващо. Ще загуба репутацията си! - и това беше вярно. Веднага щяха да разберат, че съм излъгала. - Мога да кажа, че съм отложила срещата, но не и че съм те убила.
После помислих и върху димите му за изнасилването и се усмихнах перверзно.
- А и няма да е изнасилване, ако е по взаимно съгласие - смигнах му отнво и зачаках да разбера отговорът му. И дума не можеше да стане за това да излъжа. Не възможно.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Пет Авг 24, 2012 9:36 pm

Доближих се до нея и разкопчах белезниците, а когато тя полетя надолу след това усети тялото ми, което я сграбчи. Развързах краката й и така я вдигнах на ръце. Погледнах я в очите и й казах:
-Добре.. значи имаме взаимно съгласие - след което се усмихнах и допълних:
-Впрочем.. сетих се за нещо.. добре.. ще кажем, че не сме се срещали.. но.. това значи ли, че сега ще се разделим и никога няма да се видим повече или това значи, че ще си правим и други такива срещи, защото съм сигурен, че ти се иска сега.. да започнем с.. изнасилванията по взаимно сългасие .. - погледнах я в очите и попитах:
-Та.. желаеш ли ме?
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Пет Авг 24, 2012 9:48 pm

Той ме откопча и аз полетях надолу, но той ме хвана и после освободи и краката ми, но остана притиснат във мен. Дори можех да помириша скъпият му одеколон. Усмихнах му се.
- Ще кажа, че съм отминила срещата, защото съм била много изморена -казах и го погледнах в очите. - Ако работодателят реши, ще трябва да си уговорим друга среща.
Свих рамене и се наведох уж да го целуна, но устните ми не дкоснаха неговите.
- А за изнасилването още и сега нямам против - казах със нотка на страст в гласа и по лицето ми заигра палава усмивка. - Дори можеш да извадиш пак белезниците.
Засмях се тихо.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Пет Авг 24, 2012 9:58 pm

Усмихнах се доволно и й казах:
-Добре.. - и тя видя как белезниците ми са увиснали на единият ми пръст. Преглътнах и заговорих, като се доближих още малко и докато говорех тя можеше да усети как устните ми се отъркват в нейните. Усмивката ми беше доволна, а аз допълних:
-И впрочем.. понеже съм джентълмен ще ти предложа сама да избереш.. кой да е завързания.. - след тези думи свободната ми ръка се спусна надолу и тя усети как нахално навлезе под рокличката й и стисна бузките на дупето й. Така тя подскочи леко и устните ми се сляха с нейните, като езичето ми навлезе в устата й и палаво се заигра с нейното. Знаех, че това може да и хареса, но нямах търпение да провери дали.. съм истински чернокож.. както казват - надарен.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Пет Авг 24, 2012 10:10 pm

Ръцете ми се увиха около вратът му и го притиснах още към мен. Усещах езикът му как си играеше с моят. И ръцете му които най-нахално опипваха дупето ми, за негово щастие бях с прашки. Леко разкрачих крака, защото вече бях влажна и разгорещена, само от мисълта за секса. А и бях чула, че чернокжите са доста надарени.
- Днеска... ще съм... добре момиче - успях да кажа през целувките. - И ще ти дам... онтово да ме заключиш.
Засмях се на глас и след малко усетх студена стена да подпира гърбът ми.
Продължих да го целувам на долу по вратът и прошепнах в ухото му.
- Да знаеш не на всеки позволявам да ме връзва два пъти и то в една и също нощ.


Последната промяна е направена от Natallia на Съб Авг 25, 2012 12:35 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Пет Авг 24, 2012 10:17 pm

Стояхме близко един до друг и след секунда тя усети как ръцете и са закопчани една за друга. Погледнах я в очите и й казах:
-Ще се радваш, че съм те закопчал - след като казах това тя усети как ръцете ми я стиснаха за дупето й, а тялото ми се отъркваше в нейното и тя можеше да усети издутината в панталоните ми. След като направих това я погледнах в очите и допълних:
-Но понеже и аз ще съм.. добро .. момче.. ще те накарам да се чувстваш прекрасно.. - тя усети как се спускам надолу и тя остава притисната до стената, докато устните ми слизат все по надолу и по-надолу, докато накрая главата ми се намираше между краката й. С рязко движение свалих прашките й и преминах с език по най-нежната част от тялото й. Започнах да го движа там отдолу, като се надявах това да и харесва и да се отдаде на момента, защото аз знаех как да накарам едно момиче да се разтопи.
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Пет Авг 24, 2012 10:34 pm

Подпрях се на стената и притворих очи отпускайки се съвсем в рецете му. Господи знаеше си работата момчето. И я вършеше добре. Ръцете ми притискаха главата му между краката ми и колкото повече, стоеше той там и езикът му ме опознаваше. Все повече стенех
- Джиииммм... - изстенах и прехапа долната си устна, защото стенанията почнаха да стават по-силни и можеше да привличем внимание. - Аааааа... - Още едно стенание се откъсна от устните ми.
Хванах го за ризата и го издърпах нагоре към мен. Впих устни в неговите, а ръцете ми се спуснаха надолу, по мускулистите му гърди и корем. Опипах най- безсрамно издутина между краката му. Докато разкопчавах колана и панталонът му.
- Сега ще проверим дали митът за негрите е верен или не - усмихнах се перверзно и се спуснах надолу, докато не застанах на колене пред него. Езикът ми тръгна от основата на достойнстовото му и на горе докато не стигнах главичката му. Бавно я засмуках и после го поех целият във устата си. Трябваше да го направя докато още можех, защото митът се оказа верен.
Почнах да опознавам достойнството му с език. И го поемах в устини, на моменти дори го хапех леко, а и ръцете ми бяха в играта.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Пет Авг 24, 2012 10:40 pm

Помислих си, че това ще е една бавна и дълга игра, но мислите ми бяха разбити, когато тя ме придърпа нагоре. Целуна ме и след секунди опознаваше достойнството ми. Все още не се бях надървил докрай, но когато устните й и езичето се намесиха усетих как той започва да се втвърдява и надига. Ръцете ми притиснаха главата й и усетих, че ще изпълни гърлото й, но не знаех дали ще може да го поеме целия. Усетих че съм изпълнил гърлото й и това я задавя, но това беше идеята. Да не и позволя да си поеме въздух, но знаех че тази игра няма да е така лесна. Пристиснах главата й към стената, като рязко се придвижих напред и докато тя не пое целия ми пенис в устата си аз не спрях, но накрая го извадих и чух как тя си поема дълбоко въздух. Изправих я рязко и без да я питам надигнах долната част на роклята й и навлязох рязко в нея. Отново ми беше трудно да навляза докрай, но просто я погледнах в очите и й казах:
-Добре се справи.. но да знаеш.. искам отново да усетя устните ти там долу..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Natallia Пет Авг 24, 2012 10:52 pm

Той беше по-груб от колкото очакваш, но аз си падах от време на време по грубостите. Когато той извади пенисът си от устните ми, а аз си поех дълбоко дъх.
Джим бързо ме изправи и навлезе рязко в мен. Аз едва ли не не извиках от удоволствие и блока. Той ме похвали така казано и поисках пак да ме усети там долу. Устните ми погалиха неговите и прошепнах.
- Може би по-късно - казах и увих краката си около кръстът му и това го накара да навлезе още малко навътре, но още не беше целият. - Хайде, вкарай го още... Обичам болката когато е примесена с такъв вид удоволствие.
Дръпнах го към себе си и го дарих с една страсна целувка, а той от своя страна влезна на пълно навътре и си спечели още едно силно стенание от моя страна.
Natallia
Natallia
Наемен убиец
Наемен убиец

Брой мнения : 82
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Jim West Пет Авг 24, 2012 11:01 pm

Джим я притисна към стената и усети как крачетата й го натискат към нея. Той се задвижи грубо, като навлизаше докрай в нея, колкото и нереално да беше, но тя го събра. Пое цялото му достойнство с тялото си и това го превъзбуди. Харесваше му това и дори да беше само секс, може би.. щеше и да е нещо повече. Ръцете ми стиснаха дупето й, като го притиснаха към тялото му и тя усети как той забързва движения. Как я кара да го усеща. Устните му се сляха с нейните, като езичетата им се заиграха и след секунда тя усети зъбките му. След като се отдели до нея се доближи до ушето й и й прошепна:
-Може би.. по-късно.. но се надявам поне да си го заслужа с това, което правя сега.. виждам, че ти харесва.. размера.. - усмихнах се доволно и поредния тласък от мен, като отново навлязох рязко в нея..
Jim West
Jim West
Агент на ФБР
Агент на ФБР

Брой мнения : 81
Join date : 24.08.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "24"              Empty Re: Клуб "24"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите